Other lots by Claessens
#377
“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
#457
Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
#343
Un service de verres en cristal incolore, comprenant une carafe, neuf verres à long drink et huit verres tumbler, décoration taillé de faisans et de canards.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#162Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#664
#482Alfred Ost
“Boerenpaard”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd.
”Cheval fermier”. Aquarelle et encre sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 11,5 x 13,5 cmEstimate: € 60/100 -
#107Karl Lagerfeld
Een zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#297Höhner
Een oude accordeon met oorspronkelijke koffer.
#253
Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp (barst in het glas).
#154Auguste MusinPeriod: 1852 - 1923
“Uitvarende vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche quittant le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1400/1800 -
#774
Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
#49
Strook Turnhoutse kant met personages.
Dentelle de Turnhout décorée de personnages.No longer availableEstimate: € 40/50