#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#82Leon RiketPeriod: 1876 - 1938“Winters hoevelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter farmhouse view." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#557Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium, made of wood, bakelite, and metal. Approx. 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#394G Meirsesonne“Huiskamerinterieur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gemonogrammeerd. Verso opschrift.
"Living room view". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed at the bottom. Inscription on the reverse.No longer availableDim. 48 x 58cmEstimate: € 80 / 120 -
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
#421Een masker met zwart patina. Mali.
A mask with black patina. Mali.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 160