#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#420Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an amethyst.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 180 / 250 -
#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
'Figure Farmer', a lithograph in a wooden frame, signed Van Damme at the bottom.No longer availableDim. h 53 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#471Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#39Een ingelijste Griekse reisicoon met voorstelling van de H. Atanasios. XIXde eeuw. Slijtage.
A framed Greek travel icon depicting St. Athanasius. 19th century. Wear.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#208Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld van een dame in gewaad met bijenkorf.
A patinated wooden carved sculpture of a lady in a gown with a beehive.No longer availableDim. 76 x 28cmEstimate: € 100 / 150 -
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#177Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 150 / 250