#267Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#222Juliette PintelonPeriod: °1897“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#287Een lampenvoet gesigneerd Val Saint Lambert, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
#51Een groen gepatineerde bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel, achteraan getekend Nelson.
A green patinated bronze bust of a young boy on a marble pedestal, signed Nelson on the back.No longer availableDim. h 41.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#204Een set van 8 gravures van Forten in Frans Vlaanderen in de 18de eeuw.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#572Rachel Sutherland“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 39 x 49cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
#177Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 150 / 250 -
#492Georges Ebrin AdingraPeriod: 1933-2005“Maskers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Masks”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 120 / 200