Other lots in this auction
-
#428
Een grote balustervaas van Chinees porselein. Met houten sokkeltje.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#86
Een rustieke eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIde eeuw.
Une table tripode en chêne rustique avec une tablette ronde. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 71 x Ø 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#296
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl. Bekleed met ecru fluweel.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII. Doublé de velours écru.No longer availableDim. H: 110 cmEstimate: € 60 / 100 -
#647
Een designvaas van oranjerood kristal.
Un vase design en cristal rouge orangé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131
Een rechthoekige zilveren doos. Hollandse keur, tweede gehalte. 465 g.
Une boîte rectangulaire en argent. Poinçon hollandais, deuxième titre. 465g.No longer availableDim. 7,5 x 14 x 10 cmEstimate: € 180 / 240 -
#9Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.
"Ferme de Campine". Une gravure. Signée et numérotée 8/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 14x10 cmEstimate: € 35 / 50 -
#479Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#465
Een notenhouten buffet met twee paneeldeuren, versierd met uitgestoken motieven. Spanje, XVIIe eeuw.
Buffet en noyer à deux portes à panneaux, décoré de motifs sculptés. Espagne, XVIIe siècle.No longer availableDim. 100 x 117 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#304Pierre Dyckmans
“ De vlucht naar Egypte” & ”Vrouw met spinnenwiel”. Twee potloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1918.
"La Fuite en Egypte" & "Femme au rouet". Deux dessins au crayon sur papier. Les deux signés et le premier daté de 1918.No longer availableDim. 27x22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#497
Een bronzen art deco danseresje met openklappende rok. Op marmeren sokkel.
Une danseuse Art Déco en bronze à jupe ouvrante. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 480 / 540 -
#505
Een Chinees houten reiskoffer met openend luik in het front en met smeedijzeren beslag en hengdsels. Op losse voet.
Une malle de voyage chinoise en bois avec abattant à l'avant et avec ferrures et poignées en fer forgé. Sur base détachée.No longer availableDim. 108x46x110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#360Royal Doulton
Vaasje van porselein versierd met twee geitjes in een landschap.
Vase en porcelaine à décor de deux boucs dans un paysage.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 45 / 50