#521Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
#377Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
#619KanagaEen Kanaga masker in gesculpteerd hout en metaal, Dogon, Mali.
Kanaga mask in carved wood and metal, Dogon, Mali.No longer availableDim. 105 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#41Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#385“Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.
“Geometric sculpture”. An image in plaster. Illegibly signed at the bottom.No longer availableDim. 20 x 15 x 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120