#122‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#302Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#499Mabiala“Een Afrikaanse markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"An African Market". Oil on canvas. Signed and dated 1989.No longer availableDim. 94 x 154 cmEstimate: € 200 / 240 -
#72Marcel CockxPeriod: °1930‘Noeste arbeid op de boerderij’, olieverf op doek, gesigneerd M. Cockx.
#321Een lot van 8 brons gesculpteerde beeldjes met divers erotisch thema.
A lot of 8 bronze sculpted figurines with various erotic themes.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#75Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a saffhires of approximately 0.60 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700