#26Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#250Poncet - FaguetEen 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold watch with an 18 kt white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 45,35 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#81Boch FrèresEen meerkleurige interbellum aardewerken vaas. Onderaan gemerkt.
#444Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#93Lladro Society‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.
"A Wish Come True", a Lladro figurine, model number 07676 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120