Other lots in this auction
-
#507Harry SleijserPeriod: 1926-1992
“Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.
"Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#318
Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.
Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".No longer availableEstimate: € 60/100 -
#275Val Saint Lambert
Een kristallen karaf met rood in de massa. Circa 1900.
A crystal decanter with red in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 100/120 -
#280
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 100/1200 -
#274Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“Winterlandschap met woonwagens.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with caravans.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#524
Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 275/325 -
#273
Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.
A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.No longer availableDim. L: 85 cmEstimate: € 60/80 -
#478
“Top Gun”. Filmaffiche voor de film met Tom Cruise uit 1986. Franse versie. Gevouwen.
"Top Gun". Movie poster for the movie with Tom Cruise from 1986. French version. Folded.No longer availableDim. 160 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#669Capodimonte.
“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#19Urbain Gerlo
“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Beguinage.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#288
Een Duits porseleinen schenkkan met klep. Versierd met vogel en planten decor in reliëf.
A German porcelain pitcher with cover. Decorated with bird and plant decor in relief.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60/80 -
#498
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100/120