#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#246Een massief eikenhouten trog op bijbehorend onderstel met vooraan gesculpteerde florale motieven.
A solid oak trough with matching base, featuring sculpted floral motifs in the front.No longer availableDim. 95 x 123 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#305Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180