Other lots by De Belder
#397
A lot of 8 Chinese carved jade figurines, including foo dogs, Buddhas, swords, etc.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#36
Een set van 4 bijzettafeltjes in Engelse stijl in gefineerd hout.
A set of 4 English-style side tables in veneered wood.No longer availableDim. 64 x 57 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#310
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,26 ct. F VS1.
#9
“Antwerps Straattafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#334
Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30/40 -
#546
Een halfrond Engels sideboard/consolekastje, gefineerd en met een glazen blad.
#294Leon Van Molders
“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#222Héléne Dubourg
“Dame aan de kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#678
Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#106
Een vintage design salontafel, medio 1960, label onderaan.
A vintage design coffee table, circa 1960, label underneath.No longer availableDim. 57 x 140 x 50cmEstimate: € 200/250 -
#433
Een gesculpteerd houten Antropomorfe kruik. Mangbetu DRC.
A carved wooden anthropomorphic jar. Mangbetu DRC.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#325
Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
A wooden shoe shine bench with leather upholstery and 1 drawer.No longer availableDim. 42 x 61 x 48cmEstimate: € 60/80