Other lots by De Belder
#626Jos Waelkens
Een groot formaat Vlaamse strijdvlag.
A large-format Flemish battle flag.No longer availableDim. 280 x 280cmEstimate: € 25 / 35 -
#587
Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
#343
Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
A red-colored vase with a gilt band and relief scene.No longer availableDim. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#653
“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#387
Een Chinees porseleinen schaaltje met spelende kinderen en dieren in het decor.
‘Bergzicht met brug en huisjes’, aquarel op papier met witte passepartout.
#630
Een kleine zakhorloge met horlogeketting.
A small pocket watch with watch chain.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#422Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953
“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#104
#205
Een halsketting met 5 rijen parels en een rij met groene stenen.
A necklace with 5 rows of pearls and one row of green stones.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 40 / 80 -
#62Fernand Venckeleer
“Stilleven met steengoed en theepot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Verschillende kleine verfschilfers ontbreken.
#183
Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.
A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.No longer availableDim. 23 x 45cmEstimate: € 150 / 200