Similar lots by type
-
#224Leon François ComerrePeriod: 1850 - 1916
“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXe siècle. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#204G. Dewilde
“De schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#799
“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#732Serge
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#682H. De Praet
“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Zicht op het Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du bois de Soigne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 50/80 -
#242Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979
“Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 200/300 -
#602Mario Cortiello
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#794L. Apol
“Bootje op een gracht in besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel.
“Petit bateau sur un canal dans un paysage enneigé. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 130/150 -
#705Paul HermansPeriod: 1898 - 1972
“Jagersvuur in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheurtje in het neutrale gedeelte.
“Feu des chasseurs dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 102 x 132 cmEstimate: € 200/240 -
#742J. Peeters
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#299Em. Peeters
“Maria Magdalena bij het kruis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marie Madeleine au pied de la croix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#362Paul Hermans
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#192Baron
“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche à marrée basse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60/80 -
#202Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Landschap met personage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Personnage dans un paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 300/400 -
#614
“Personages”. Olieverf op doek. Naar een werk van Lindstrom.
“Personnages”. Huile sur toile. D’après Lindstrom.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#612
“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#762R. Verbunt
“Provençaals dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village provençale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#599Joseph Laurent DijckmansPeriod: 1811 - 1888
“Violist met meisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Violoniste et fille”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#219B. De Pooter
“Neerhofscène in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Basse cour en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 110 cmEstimate: € 80/120 -
#4
“Zicht op een binnenhofje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Toegeschreven aan Karel Jongelinghs.
“Vue d’un jardin intérieur”. Huile sur toile marouflée. Attribuée à Karel Jongelinghs.No longer availableDim. 24,5 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#214
“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100/140 -
#394Richly
“Winters zicht met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#679Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964
“Stilleven met bloemen en plateelwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux faïences”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#209Balfoort (?)
“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#457
Een zilveren riksha. Aziatisch werk. 835‰.
Pousse-pousse en argent. Travail asiatique. 835‰.No longer availableDim. H 8 cmEstimate: € 30/50 -
#635
Een gebombeerde commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl versierd met marqueterie.
Commode galbée en bois de placage de style Louis XV. Décorée de marqueterie.No longer availableDim. b: 103 cmEstimate: € 200/240 -
#301
Een aardewerken beeld van een man met sporen van polychromie. Vermoedelijk Ming-dynastie. Restauraties aan beide armen.
Sculpture en grès représentant un homme aux traces de polychromie. Probablement Ming. Restaurations aux bras.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200/240 -
#744Leonor Fini
“Diverse personages”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Personnages”. Sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#750Jean Paul Gaultier
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een geparfumeerde bad gel in speciale verpakking van 150 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml et un gel de bain parfumé dans un emballage spéciale de 150 ml.No longer availableEstimate: € 80/12 -
#327Boch Frères La Louvière
“Le dimanche mondain...” en “Le dimanche des étudiants...”. Twee borden van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Le dimanche mondain...” et “Le dimanche des étudiants...”. Deux assiettes en faïence polychrome. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#571
Een Chinese koro van blauw en wit porselein, bekroond met een Fo-hond.
Koro en porcelaine de Chine bleue et blanche surmonté d’un chien Pho.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#234Collet
“Portret van een dame.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Portrait de dame”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 113 x 83 cmEstimate: € 120/180 -
#31H. De Rave
“De oogst”. Een beeld van donkergepatineerd plaaster. Gesigneerd.
“La récolte”. Sculpture en plâtre à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60/100 -
#507
Een Nankingvaasje van meerkleurig aardewerk met een krijgersdecor. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Petit vase Nankin en faïence polychrome au décor de guerriers. XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 20/30 -
#185
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 300/400