#280
#651
“Ruiter te paard”. Een Japans bronzen beeld.
#909
Een staande lamp van koper in barokke stijl.
#169
#367
Un album de collection à timbres postes divers. Une pince avec des timbres B.R.D. 1949-1990. Et une boîte avec des cartes de stars et 22 livrets d’échange avec timbres.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#343
Een benen slabestek met zilveren handvaten. Gemerkt 800‰.
#426
#54
“Vaas met bloemen” Lithografie.
#340
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en robijnen princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princess Cut et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 450 / 550 -
#606Heriz
Handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 183 x 129 cmEstimate: € 80 / 100