#350Zes verschillende 18 karaats geel gouden gegraveerde slavenarmbanden.
Six bracelets en or jaune 18 ct différents.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 900 / 1000 -
#403Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
Cinq reliures de numéros du journal ‘Mickey’, années ‘50.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#31Een set van drie plateel vaasjes, onderaan gemerkt.
#221Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.
Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 600 / 900 -
#218Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#448Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
#267Muller Frères, LunevilleEen schemerlamp van meerkleurig gesatineerd glas en met smeedijzeren klemmetjes in de vorm van hulstbladeren. Gemerkt.
#124Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#90Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#241GuerinBelgisch aardewerken vaas met personages en drie handvaten. Gemerkt onderaan.
#778Drie gebeeldhouwde ivoren hoofdjes. Afrikaans werk. 1100 g.
Trois petites têtes en ivoire sculptée. Travail africain. 1100 gr.No longer availableDim. H. ± 25 cmEstimate: € 60 / 80