Other lots in this auction
-
#357Een polychroom kunststoffen ei. Omstreeks 1930.
Un oeuf en plastique polychrome. +- 1930.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 25 / 30 -
#639Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne à tiroir au dessus.No longer availableDim. h: 160 x b: 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#201Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.
Etui contenant un service à glace pour douze personnes avec pelle de service. Argent massif partiellement vermeillé. Décor dite aux apôtres.No longer availableDim. 245 gEstimate: € 100 / 160 -
#637Een gevarieerd lot ivoor en been, waarbij een spaarpotje in de vorm van een ton, brievenopeners, stempels, een miniatuurmeubeltje, enz. XIXe eeuw.
Un lot d’ivoire et os, comprenant une tirelire en forme de fût, des coupe-papier, estampes, un meuble miniature, etc. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#6Een gebeeldhouwd en goud en grijsgepatineerd haardscherm in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw. Zijde doek sletig.
Un pare-feu sculpté doré à patine grise, style Louis XVI. XIXe siècle. Usures à la toile.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Doek in slechte staat.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Toile en mauvais état.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#17LimogesTwee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.
Deux flacons en porcelaine, décoration de fleurs en cartouche sur fond rose. Un bouchon dépareillé.No longer availableDim. h:15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#618Een paar gemberpotten in blauw/wit met ‘langleven’ symbolen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#540Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,08 gEstimate: € 160 / 200 -
#433Een paar postzegelalbums met overwegend Belgische zegels in de éne en diverse buitenlandse zegels in de andere.
Une paire d’albums de collection de timbres postes, un avec la plupart des timbres Belges, l’autre la plupart Européens.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#785Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).
Un lot d’ivoire divers.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#562“Personages”. Twee composities in één lijst. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Deux compositions dans un encadrement. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 45 cmEstimate: € 150 / 200

