#492“Kinderen aan het strand”. Olieverf op paneel.
#247Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
#292Charles LebonPeriod: 1906-1957“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 180 / 220 -
#84Paul Wante“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée et datée 1933.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#892Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#447A.M.C.Twee vosjes van crackleware. Onderaan gemerkt.
#688Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#523Een lot fijn gesculpteerde miniatuurmeubeltjes van ivoor, bestaande uit vier verschillende kaptafeltjes en een armstoel. Eén spiegeltje manco. XIXe eeuw.
Un lot de petits meubles miniatures en ivoire finement sculptée, comprenant quatre petites coiffeuses différentes et un fauteuil. Un miroir est manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 6,5 - 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#479“Cabaretscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de cabaret”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 60 / 100