Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met brioche, een kopje, een boeket en dameshandschoenen op een kanten lap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Henri Roberts
Period: 1865 - 1929

“Stilleven met brioche, een kopje, een boeket en dameshandschoenen op een kanten lap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Nature morte aux brioche, une tasse, un bouquet et des gants sur une dentelle”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 44 x 37 cm
SKU: 2710200680.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #680
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #182
    Naert

    “De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Le lecteur . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626

    Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.

    Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 168 x 102 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #159
    Pieter Stobbaerts
    Period: 1865 - 1948

    “Interieur van een begijnenhuisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Intérieur d'une maison de béguine . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #154
    Remi Deppe

    “Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.

    Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #219

    Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.

    Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.
    No longer available
    Dim. 106 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #434

    “Garnalenvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Munthe’.

    “Pêcheur d’écrevisses au char à cheval”. Huile sur toile. Porte une signature “Munthe”.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274
    Jean-Baptiste Coene
    Period: 1859 - 1946

    Een paar stillevens met rozen, olieverf op doek. Eén gesigneerd.

    Une paire de natures mortes aux roses, huile sur toile. Une signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #232
    Remi Deppe

    “Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage avec une ferme . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #544
    Reno

    “Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.

    “Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #198
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vaas met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase avec des fleurs . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #475

    Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.

    Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #572
    Rudi Pillen
    Period: 1931 - 2014

    “Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.

    Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 175 x 92 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #594

    Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.

    Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17- 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #549
    F. Van Rompaey

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152
    Emile Lammers
    Period: 1940 - 2000

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue du village . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 135 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #393

    Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.

    Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #439

    “Man met krant aan de haard”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.

    “Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #604
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Zomers zicht met kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue d'été à la ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #589

    Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.

    Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #259
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #149
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #522
    Frans Gentils

    “Landbewerkers”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.

    Ouvriers agricoles . Huile sur toile. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. 45 x 47 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #612

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #67
    Eugène Polot

    “Visserskoppel”. Een paar XIXe eeuwse terracotta beeldjes. Gesigneerd.

    Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 & 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #778

    Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één gemerkt van Boch.

    Deux vases en terre cuite multicolores différents, dont l'un est marqué par Boch.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met horoscoop boogschutter.

    Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif horoscope Sagittaire.
    No longer available
    Dim. 9,12 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #401

    Een lot van vijf ronde Arabische sierschotels van messing met verschillende gegraveerde decors.

    Lot de cinq plats décoratifs arabes en laiton à différents décors gravés.
    No longer available
    Dim. Ø: 82 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #719
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé vert et incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #644

    Een cilindervormige bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.

    Lanterne suspendue cylindrique en bronze décorée d'arcs.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #243

    Een lopende leeuwin van donkergepatineerd op zwart marmeren sokkel.

    Une lionne marchant à patine sombre sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #453

    Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schalen en twee kopjes met bordjes. Bordjes onderaan gemerkt.

    Lot de porcelaine Imari, composé d'une paire de bols et de deux tasses avec assiettes. Assiettes marqués en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #660

    Een marmeren zuil.

    Colonne en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174

    “Hollands kustzicht met schepen op ruwe zee”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw.

    Une vue de la côte hollandaise avec des navires dans une mer agitée . Huile sur panneau dans l'esprit du 17ème siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een paar kandelaars, een driedelig koffiestelletje, kommetjes, schoteltjes, enz.

    Beaucoup de métal argenté, composé d'une paire de bougeoirs, d'un service à café trois pièces, de bols, de soucoupes, etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #109
    G. Draye

    “Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1904.

    Vue de bruyère . Huile sur panneau. Signé et daté 1904.
    No longer available
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More