#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 500 / 700 -
#472Een lot Chromo albums met betrekking tot fauna en flora binnen en buiten België.
Un lot d’albums Chromos en relation avec la flore et faune belge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#116Een rechthoekige wandspiegel.
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#615Een zilveren ring bezet met een granaat van ± 0,50 ct.
Bague en argent sertie d’un grenat de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,19 gEstimate: € 50 / 100 -
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#367Val St. LambertEen paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#421Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
#527Een paar vaasjes van Imariporselein.
#483Een lot van drie balustervormige decoraties van gedraaid hout.
#521Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 55 / 65