Other lots in this auction
-
#113Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableDim. H.68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Een paar verguld bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports aux oeufs d’autruche en bronze doré.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120 / 140 -
#449Een paar kuipfauteuils van gebeeldhouwd eikenhout in régencestijl en bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils en chêne style Régence, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#323Een paar ronde dekseldoosjes van 800‰ zilver. Gemerkt.
Une paire de boîtes à couvercles ronds en argent 800 ‰. Avec poinçon.No longer availableDim. 191 gramEstimate: € 40 / 50 -
#249“Stilleven met fruit, kruik en lamp”. Olieverf op doek.
”Nature morte, fruits, lampe et cruche”. Huile sur toile.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#479Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
Une paire de gravures sur bois japonaises, représentations érotiques.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#618Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Un vase en porcelaine de Chine à décor de dragons bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 420 / 460 -
#76Een commode van notenhoutfineer met vier laden en een marmeren blad en versierd met sober ingelegde biesjes.
Une commode en bois de placage noyer à quatre tiroirs et tablette en marbre .No longer availableDim. 103 x 75 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28Porcelaine de ParisEen dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van een pierrot met lieveheersbeestje. Naar ontwerp van Geneviève Granger. Onderaan gemerkt.
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome sous forme d’un pierrot et une coccinelle. D’après une oeuvre par Geneviève Granger. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#720Omega De Ville AutomaticEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband. Gedragen.
Une montre pour dames en acier inoxydable à bracelet en cuir. Usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200

