Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met groenten”. Olieverf op doek.
Alfons Marchant
Period: 1891-1967

“Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1914.

Nature morte aux légumes. Huile sur toile. Signée et datée 1914.
Dim. 43 x 59 cm
SKU: 2408210114.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #114
Estimate: € 140 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #320

    Een paar 14 K geelgouden oorbellen in de vorm van een vlieg en een speld bezet met parels en één klein saffiertje.

    Une paire de boucles d'oreilles mouche en or jaune 14K et une épingle sertie de perles et d'un petit saphir.
    No longer available
    Dim. 1,66 en 1,12 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #609
    Fez.

    “Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.

    “Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.
    No longer available
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #529

    Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.

    Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.
    No longer available
    Dim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)
    Estimate: € 3500 / 5000
  • #105

    Een geelgouden zegelring met een wapenschild. 18K.

    Une chevalière armoriée en or jaune 18K.
    No longer available
    Dim. 12 g
    Estimate: € 360 / 400
  • #5

    Een 18 K geelgouden trouwring en cachetring.

    Une alliance et une chevalière en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 4,08 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #624

    “Haven”. Een linosnede”. Gesigneerd buiten de plaat.

    Port. Une linogravure. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue” glazuur.

    Petit vase en porcelaine de Chine à glaçure bleue poudrée.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #217
    L. Browns

    “Lijnvissertje”. Beeld van zamak op marmeren sokkel. Recente geut, draagt een handtekening.

    Pêcheur à la ligne. Sculpture en zamac sur socle en marbre. Fonte récente, porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 61,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #565

    Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk, versierd met landschaps- en tuindecors en één deksel getooid met een vogel. Diverse beschadigingen. Omstreeks 1770.

    Une garniture en trois parties en faïence de Delft, à décor de paysages et de jardins et un couvercle orné d'un oiseau. Dommages divers. Vers 1770.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #526
    Louis De Poortere

    Kadjar - Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.

    Kadjar - Tapis en laine noué mécaniquement à décor Bidjar. Production belge.
    No longer available
    Dim. 330 x 250 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #317

    “Het schaakspel”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt. ‘K.K.’

    Le jeu d'échecs. Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué. 'K.K.'
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #278

    Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.

    Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre opale, décoré de cônes en verre.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More