#70
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.
#282Edwig Goyvaerts
“Stilleven”. Olieverf op doek.
Nature morte . Huile sur toile.No longer availableDim. 58 x 69 cmEstimate: € 60/100 -
#183
Een lounge chair met ottoman naar model van Eames. Met wit lederen bekleding. Lichte gebruikssporen.
Chaise longue avec pouf d'après le modèle Eames. Revêtement en cuir blanc. Légères traces d'usure.No longer availableEstimate: € 320/400 -
#647
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.
#234
Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
#437
Een messingen luchter met drie gesatineerde kapjes en centrale coupe.
#212Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Zicht op de Antwerpse haven” & “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Vue du port d'Anvers & La rade d'Anvers . Huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#432
Een antieke Tibetaanse tangka.
#596
Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.
#600
Een fijn uitgestoken en met been ingelegd achthoekige Noord-Afrikaans theetafeltje. Uit twee delen opgebouwd en opvouwbaar.
Une table à thé nord-africaine octogonale finement sculptée et incrustée d'os. Construite en deux parties et pliable.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/80 -
Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
#361
Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.