Similar lots by type
-
#224Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1971“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
”Vue sur la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#422Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Baladeur en Campine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#719Verdonk“Brug over een kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont par dessus le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#572Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek.
”Chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée. Déchirure sur la toile.No longer availableDim. 48 x 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#212Leon BruninPeriod: 1861-1949“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#592“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#222Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#172Willem Jodocus EngelbertsPeriod: 1809 - 1887“Man bij een deurpost met blaffend hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Homme et petit chien aboyant auprès d’une porte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 29 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#722Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zicht op Lier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
”Vue sur Lier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#539A. Koster van Groos“Vrouw op stoel in profiel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Femme assise sur une chaise, en profil”. Huile sur panneau. porte un monogramme.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#252Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 130 -
#729Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200 / 260 -
#169Werner Van HoylandtPeriod: °1951“Stilleven met boeken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, livres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#184Charles (?) Lebon“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. A rafraîchir.No longer availableDim. 163 x 199 cmEstimate: € 400 / 600 -
#732A. Steel“Nachtelijk plattelandszicht”. Olieverf op paneel.
”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 160 -
#313Louis Van Hoozele“Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#742Paul Leduc“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 34,5 x 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#542M. Pouret“Herfstochtend in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Matin en automne en Bretagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#644M. Holstein - De Vos“Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 83 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#664J.J. Toulon“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. kleine beschadigingen,
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 160 -
#249J.J. Toulon“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#174G. Vander Cammen“Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 158 cmEstimate: € 200 / 240 -
#242G. Lor“Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#836Een antiek pianobankje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk. Met een openklapbaar opbergvak onder de zit.
Un banc de piano antique en chêne sculpté style Louis XV, revêtement de tapisserie. Rangement rabattable en dessous de l'assise.No longer availableDim. 45 x 95 cmEstimate: € 120 / 140 -
#202Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Schelde-oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bords de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#428Twee Japanse maskertjes van gelakt hout.
Deux masques japonais en bois laqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.
Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#38Verrekijker in lederen etui.
Jumelles dans l’étui en cuir.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#776Drie stoelen, waarbij twee in regencestijl met rieten zit en één in regencystijl
Trois chaises, dont deux dans le style Régence avec assises en paille, et une de style Régency.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#718Een siervaas van gesculpteerd albast.
Un vase de décoration en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#794HérviauxEen comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger en gewichten.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé. Complet avec balançoire et poids.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 120 / 200 -
#827Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#378“Vlaggen en wimpels. Aandenken van Oud-Vlaenderen”. Een tweetalige uitgave.
”Drapeaux et banderoles. Souvenir de Oud-Vlaenderen”. Une édition bilingue.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#283Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een engelenkoppeltje. Onderaan gemerkt.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple d’angelots. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#402Een vierkant bijzettafeltje in twee niveaus met een lade en op wieltjes.
Une petite table à deux niveaux et un tiroir, sur roulettes.No longer availableDim. 58 x 44 x 44 cmEstimate: € 40 / 60

