#417Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.
An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114Aline Perrignon de Frénoy“De Muziek. D’àpres Lairesse.” Beschilderd porselein. Gedateerd 1877.
#121DelvauxEen portefeuille clutch. “Madame PTF long vernis.” Nude kalfsleder met certificaat en stofzak.
#371Polish Ocean LinesEen geblazen licht-bruine kristallen vaas met geëtst bloemdecor. Gemerkt.
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#478“Top Gun”. Filmaffiche voor de film met Tom Cruise uit 1986. Franse versie. Gevouwen.
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#519Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.
#56Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#618Een Polynesisch gesculpteerd houten vijzel/pot met vrouwelijke figuren.
#357Märklin Set-S HO 2920Een beginnersdoos als nieuw.
A starter box as new.No longer availableEstimate: € 70 / 100