#298Een houten folklore dienblad met floraal decor.
#468Terracotta hoofd. Toegeschreven aan Nok.
Terracotta head. Attributed to the Nok people.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 75 -
#182Theodore GérardPeriod: 1829-1895‘La Sortie d’école’, olieverf op doek, toegeschreven aan Théodore Gérard, met scheurtje en afschilferende verf.
#691Een Afrikaans houten paneel, Punu, Gabon.
#202Een grote geslepen spiegel met verguld kader en kuif. Diverse schilfers en afgebroken deeltjes aan de lijst.
A large cut mirror with gilded frame and crest. Various chips and broken bits on the frame.No longer availableDim. 183 x 96cmEstimate: € 125 / 175 -
#289Roger Hebbelinck Roger Hebbelinck“Winterse landschappen”. Een lot van 2 litho’s op papier, naar Albert Saverijs door Roger Hebbelinck. Gesigneerd en genummerd 307/350 & 262/350 buiten de plaat.
#57Amphora, CzechoslovakiaEen paar aardewerken Art Deco vazen door Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt en genummerd.
A pair of ceramic Art Deco vases by Amphora Riessner, Czechoslovakia, decorated with parrots and flowers. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 31 x Ø14cmEstimate: € 80 / 120 -
#115Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.
A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 120 / 180