Other lots by Versluys
-
#474Luce VersluysPeriod: °1912“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage avec plan d’eau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#459Luce VersluysPeriod: °1912“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Port de pêche". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624Luce VersluysPeriod: °1912“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#429Luce Versluys“Waterpartij met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pièce d'eau avec voilier". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#419Luce VersluysPeriod: °1912“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage avec pièce d'eau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#58Een paar vazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Paire de vases en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée, décorés de motifs floraux peints à la main.No longer availableDim. h: 33,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#686Een klein Chinees houten sokkeltje met gesculpteerd decor in het blad onder glas en drakenkoppen op de hoeken.
Petit socle en bois à décor sculpté dans la tablette sous verre. Têtes de dragon sur les coins. Travail chinois.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Een design stoel met zwarte bekleding. Naar het model Golem van Vico Magistretti (1969).
Une chaise design avec un couverture noire. D'après le modèle Golem de Vico Magistretti (1969).No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#530Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 200 / 300 -
#203Twee ronde flessenonderzetters met opstaande, geajoureerde rand met gegraveerde guirlande. Nederlandse keuren, 2de gehalte, maker Van Kempen (1858-1926), datumletter L voor 1895 (?).
Deux sous-bouteilles ronds avec bord relevé et ajouré avec guirlande gravée. Poinçons hollandais, deuxième titre, fabricant Van Kempen (1858-1926), date lettre L pour 1895 (?).No longer availableDim. 370 gEstimate: € 150 / 200 -
#544Jos PebbaertPaar moderne kunstwerken in gemengde techniek. Gesigneerd.
Paire d'oeuvres d'art moderne en techniques mixtes. Signées.No longer availableDim. 115 x 61 cmEstimate: € 140 / 160 -
#357Vier stuks antiek steengoed, met twee vaasjes met oren, een voorraadpotje en een schaaltje met drie poten.
Quatre pièces en grès ancien, avec deux vases à anses, un pot de rangement et un plat à trois pieds.No longer availableDim. H. 10 à 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#416Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 200 / 250 -
#21Een gietijzeren beeldje in de vorm van een putto op een bok. XIXe eeuw, op recenter houten voetstukje.
Une figurine en fonte en forme de putto sur un bouc. XIXème siècle, sur un socle en bois plus récent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 40 -
#693Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45 -
#129Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965“Vijvertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.
"Étang dans les bois". Huile sur toile. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 90x50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#50Een 18 K geelgouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 200 / 250

