Other lots in this auction
-
#774Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
Un miroir doré style Baroque. Dégât au dessus.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#515Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met tukoois en parels.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de turquoise et de perles.No longer availableDim. 20,87 gEstimate: € 350 / 450 -
#336MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 114 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Een plantenstaander van steengoed, versierd met een meerkleurig reliëfdecor.
Un support pour plantes en faïence, décoration en relief polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 80 -
#704Robert HerberigsEen paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Zonder lijst.
Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signés. Pas d’encadrements.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#70Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,21 ct. I1.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,21 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 450 / 550 -
#349Roelans“Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.
”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 40 & 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#618Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Un vase en porcelaine de Chine à décor de dragons bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 420 / 460 -
#369Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Pied de lampe à trois branches de lumière en laiton.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#411Een lot van 14 boeken met betrekking tot heemkunde, industriële archeologie enz. Ed. Mercator Fonds, Tabor enz.:- “Volkshuisraad in Vlaanderen”. J. Weyns/ 4 volumes- “Industriële revolutie in de provincie Antwerpen. R. Baetens.- “Waterdruk in Antwerpen...”- “Kracht van wind en water”. P. Bautens.- “Het Hertogdom Brabant in kaart en prent”. - enz.
Un lot de livres:- “Volkshuisraad in Vlaanderen”. J. Weyns/ 4 volumes- “Industriële revolutie in de provincie Antwerpen. R. Baetens.- “Waterdruk in Antwerpen...”- “Kracht van wind en water”. P. Bautens.- “Het Hertogdom Brabant in kaart en prent”.- etc.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#286Een Engelse secretaire met drie grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un secrétaire anglais à trois grands et deux petits tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100 / 160 -
#337Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.
Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.No longer availableDim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 30 / 50

