#121
Een paar houten meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Une paire de pièces de maître en bois. Figures géométriques.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#273
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Met slinger en gewichten.
#587
Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
#28Porcelaine de Paris
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome sous forme d’un pierrot et une coccinelle. D’après une oeuvre par Geneviève Granger. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#623
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de pièces précieuses en relief. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#498
Een opiumflesje van Chinees ivoor, gedecoreerd met erotische scènes.
#629Mercy Park Lighting
#111
“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 parties dans un volume en cuir brun. Daniel Echelstein, Basel 1746. Bel état, nombreuses gravures. Usures au dos, partiellemet cassé.No longer availableEstimate: € 2000 / 2500 -
#418
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant un plat, un encrier, deux pots à couvercles et deux tasses et soucoupes. Marques de Limoges, Paris et Bavière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#682Nels Roodhart
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een huisje.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une petite maison.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#95
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250 / 300