#421Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
#655Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#138Een driedelig arduinen klokstel, bestaande uit een schouwpendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
#705Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et d’un camée.No longer availableDim. 9,94 gEstimate: € 150 / 200 -
#524“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#596MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#420Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#8612 bestekhouders van zilver 800 ‰ van 580 g. we voegen er 11 glazen aan toe.
Douze porte-couteaux en argent 800‰ (580 g). Nous ajoutons 11 porte-couteaux en verre.No longer availableDim. 580 gEstimate: € 150 / 200 -
#31Altex ParisEen messingen theaterkijker.
#492Jeanne Bieruma OostingPeriod: 1898 - 1994“Berglandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 400 / 600