Other lots in this auction
-
#525LancoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct avec bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#747Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
Onze sticks à golf dans leur sac. Différentes marques.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#475Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,94 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,94 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 600 / 700 -
#389Een gevarieerd lot catalogi van diverse internationale boekenveilingen, evenals een grote partij uitgaven van het tijdschrift “Bulletin du bibliophile”.
Un lot divers de catalogues de différentes ventes d’enchères et un grand lot du “Bulletin du bibliophile”.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#526Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableDim. 177 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#63Een lot van drie oude vilten hoeden.
Un lot de 3 chapeaux en feutre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#514“Meisjes met bloemen”. Olieverf op doek.
”Filles et fleurs”. Huile sur toile.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#62J. Genot“Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Lisière”. Huile sur panneau. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van een hart bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de coeur, serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de tanzanites ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
Un lot de cinq boules de sorcière de divers formats.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#97ChristofleEen suikerpot van verzilverd metaal en glas. Gemerkt. Met een zilveren lepeltje.
Un sucrier en verre et métal argenté. Avec marque. On ajoute une petite cuillère en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 900 / 1000

