Similar lots by type
-
#389René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
Twee bloemenstillevens, resp. Olieverf op paneel en op board. Beide gesigneerd.
Deux natures mortes aux fleurs. Huile sur panneau et carton. Toutes les deux signées.No longer availableDim. 17 x 22 & 24 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#669
“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Vue de ville”. Acrylique sur papier. Non signée.No longer availableDim. 116 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#462Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#689Reno
“Tangram A, B, C & D”. Vier moderne werken. Acryl op board. Gesigneerd en gedateerd 2005.
“Tangram A, B, C et D”. Quatre oeuvres modernes. Acrylique sur carton. Signés et datés 2005.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#722Hilde Hendrickx
“De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de tennis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#12Pierre Hoebrechts
Een lot schilderijen: “Landschap”, olieverf op doek, gesigneerd (60 x 90 cm), (kader beschadigd); “Personages voor bomen”, olieverf op doek, gesigneerd (58 x 90 cm), (letsels); “Meisje met honden”, olieverf op paneel, niet-gesigneerd (78 x 53,5).
Un lot de peintures: “Paysage”, huile sur toile, signée (60 x 90 cm), (cadre endommagé), “Personnages devant des arbres”, huile sur toile, signée (58 x 90 cm), (dégâts); “Filles et chiens”, huile sur panneau, non-signé (78 x 53,5 cm).No longer availableEstimate: € 25/50 -
#212Charles Van RoosePeriod: 1883-1960
“Stilleven met pioenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 550/600 -
#639Armand DeweerdtPeriod: 1890 - 1982
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Nature morte, oignons”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 150/200 -
#569H. Soto
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 120/200 -
#679
“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100/150 -
#239Isidore MeyersPeriod: 1836 - 1917
“Stilleven met fles en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux bouteille et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46,5 x 32,5 cmEstimate: € 120/150 -
#219
“Ut non confundar”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Verscheidene beschadigingen. Omstreeks 1800.
“Ut non confundar”. Huile sur toile. Sans signature. Plusieurs dégats. ± 1800.No longer availableDim. 75 x 101 cmEstimate: € 450/550 -
#684Maurice Musin
“Moederschap in grijs en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maternité aux gris et rouges”. Huile sur paneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 400/500 -
#186
“Heilige Maria met kind. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Vierge à l’enfant”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 500/750 -
#229
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 600/800 -
#2Dennery
“Damesportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Miniature sur ivoire peinte à la main. Signée.No longer availableDim. 7 x 5,5 cmEstimate: € 40/50 -
#262Frans Laurens
Paar herbergscènes. Olieverf op doek. Gedateerd 1876 en 1878 resp. Werkte als wapenschilder voor Leopold II.
Paire de scènes d’auberge. Huile sur toile. Datées 1876 et 1878. Etait peintre d’écussons de Léopold II.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 140/200 -
#154Yvette LichtfusPeriod: °1925
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120/160 -
#659Reno
“Trilogie A, B & C”. Drie moderne werken. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2010.
“Trilogie A,B et C”. Trois oeuvres modernes. Huile sur toile. Signées et datées 2010.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#9J. Fenton
“Kustzicht met meeuwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mouettes devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#654Åslund
“Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 150/200 -
#214Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Zicht op Latem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur Latem”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 180/240 -
#664E. Bouillon
“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 74 cmEstimate: € 100/120 -
#682Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000
“Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
“L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.No longer availableDim. 55 x 67 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#549
Twee ingelijste koperen platen met afbeelding van Afrikaanse meisjes en een Afrikaanse vrouw met mand. Evenals een meisjesportret gesigneerd K. Twenge (50 x 33 cm) en een gouache met de voorstelling van vissers met een net. Gemonogrammeerd JDSC (24 x 31 cm).
Deux cadres contenant des reliefs en cuivre représentant des filles africaines et une femme africaine portant un panier. Ainsi qu’un portrait de fille signé K. Twenge (50 x 33 cm). Et une gouache représentant des pêchers au filet, monogrammé JDSC (24 x 31 cm).No longer availableDim. 70 x 45 en 55 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#714
Een vaas van groen glas met verwerkt bladgoud.
Un vase en verre vert et feuille d’or travaillée.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 60/100 -
#644Koliai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 220/260 -
#660
Een eikenhouten buffetkast met twee centrale paneeldeuren en drie laden in de gordel. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes centrales et à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 152 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#375
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring met bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en saffier cabochon van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune Art Deco 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et un saphir cabochon de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 8,92 gEstimate: € 900/1000 -
#484
“Slapend kind”. Gravure. Draagt een handtekening: Sluijters
“Enfant endormi”. Gravure. Porte la signature: “Sluijters”.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#167
Een serie van vier mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.
Une série de quatre flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.No longer availableDim. H: 31 cmEstimate: € 400/500 -
#145
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale robijn van ± 0,50 ct. een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un rubis centrale de ± 0,50 ct. et de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 500/600 -
#25
Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met één briljant van ± 0,05 ct.
Bague en or jaune 18 ct en forme de main sertie d’un petit brillant de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 150/250 -
#297
Een smeedijzeren milieu-de-table, versierd met rozen en met glazen schaal.
Milieu de table en fer forgé et verre. Décor de roses en relief.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#324Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Vogels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Oiseaux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#631Lazarus TakawiraPeriod: °1952
“My girlfriend.”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Achteraan gesigneerd.
“My girlfriend”. Une statue en Serpentine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150/250