Similar lots by type
-
#652
“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#454
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#780
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#424
“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.
“Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.No longer availableDim. 22,5 x 16 cmEstimate: € 300/350 -
#92Isidore Meyers
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#794Friedrich Thomas
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#720Aristide GoffinonPeriod: 1881-1952.
“Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#372F. Seytz
“Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#342
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#767Gislaine Stas de Richelle
“De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.
“l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#264Frans Ouvry
“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#674
“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
“Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#657Etienne DonnayPeriod: °1975
“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/260 -
#221Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810
“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000/3000 -
#422
“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62,5 x 62,5 cmEstimate: € 100/120 -
#659Frieda Penne
“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#651
Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.
Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#740A. Nelson
“Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#799Wagner
“Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#725J. Michiels
“Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#359
“Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#352
“Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#254
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 64 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#331
Twee bolle vaasjes van Booms glas, resp. roze en groengekorreld met vergulde decors. Medio XXe eeuw.
Deux petits vases sphériques en verre de Boom respectivement rose et vert aux détails dorés. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#429
Een houten backgammonspel, volledig teerlingen, lederen bekers en gedraaide houten jetons. Laat XIXe eeuw.
Jeu de jacquet en bois, complet avec dés, gobelets en cuir et jetons en bois tourné. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#771
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, kandelaars, een paar obconische bekers, enz...
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#499Frank Piessens
“Compositie met naakt”. Olieverf paneel. Gesigneerd.
“Composition avec nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 220/280 -
#35Lancôme
Een eau de parfum vaporisator en twee vaporisators eau de toilette van 50 en 120 ml, een body lotion van 100 ml en een algemene verzorging voor mannen van 200 ml.
Vaparorisateur d’eau de parfum et deux d’eaux de toilette de 50 et de 120 ml, une lotion corporelle et un soins généraux homme de 200 ml.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#23Val St. Lambert
Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.
Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#325
Twee displays met stenen en mineralen waarvan een flesje met 22 karaat bladgoud.
Deux présentoirs contenant des pierres et des minéraux comprenant un flacon à la feuille d’or 22 ct.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#334
“Zicht op Purmamarca”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Scalisi’ en gedateerd ‘83.
“Vue de Purmamarca”. Huile sur panneau. Signé Scalisi et daté ‘83.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#157
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een paar Delftse balustervaasjes en een dekselvaas evenals een dekselvaas zonder deksel van Maastricht.
Un lot de faïences bleues et blanches comprenant des petits vases Delft - Maastricht.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#179Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Conversatie op straat”. Ets. Gesigneerd en genummerd 40/70 buiten de plaat.
“Conversation dans la rue”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/70 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 21 cmEstimate: € 120/140 -
#573
Een grote agaat geode.
Grande géode d’agate.No longer availableDim. 33,5 x 31 x 17 cmEstimate: € 260/300 -
#731
Een militaire ceremoniële degen in schede met rijkelijk uitgewerkt handvat van koper en ivoor.
Sabre de cérémonie militaire avec fourreau. Poignée richement décorée en cuivre et ivoire.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120/180