Similar lots by type
-
#654Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 75 / 100 -
#764Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927
“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#774Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#244
“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#242Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Clown”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Clown”. Huike sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#724L. Van Tolhuyzen
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“Paysage avec ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘74.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#204
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500 / 600 -
#742
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#779
“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
A la cour des Moghol . Peinture sur textile. Travail indien.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#392Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#752V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#152
“Vrouwenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Enkele restauraties. XVIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur toile marouflé. Quelques restaurations.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#2M Ford
“Boten op de Theems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux sur la Tamise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#762Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#794Savery
“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#777Daufresne de la Chevalerie
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#574Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#772Paul Draps
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#569
Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#159Jos MertensPeriod: 1911 - 1964
“Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#783
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#184Carl SierigPeriod: 1839 - 1905
“Visser in een bootje”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
“Pêcheur dans un bateau”. Huile sur panneau. Attribué à.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 250 / 350
Other lots in this auction
-
#73
Een grote rood- en geelkoperen doofpot. Vroeg XIXe eeuw.
Grand étouffoir en cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 140 -
#521
Een replica van een Samuraizwaard.
Réplique d’un sabre samurai.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#610
Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#292
“Bordurend meisje”. Aquarel op papier.
“Fille avec son ouvrage”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#315
Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .
Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 700 / 800 -
#6
Een neogotisch eikenhouten haardkistje.
Petit coffre de style gotique en chêne.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#513
Een bord van Imariporselein met een decor van twee geisha’s bij een bloemenkar in het plat.
Plat en porcelaine d’Imari à décor de deux geishas avec une charrette aux fleurs.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#115
Een paar manchetknopen en hemdenknoopjes van 14 karaat geel goud.
Paire de boutons de manchettes et de boutons de chemise en or jaune 14 K.No longer availableDim. 12,61 gEstimate: € 250 / 350 -
#16
Vier gigognetafeltjes met een gegraveerd decor. Begin XXe eeuw.
Suite de quatre tables de gigogne à décor gravé. Début XXe siècle.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#649
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#254Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50 / 80