Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
V. Delhaye

“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.

"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.
Dim. 27 x 54 cm
SKU: 2604220319.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #319
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #359
    Franz De Vadder

    “Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm x 15 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #669

    “Wandelaars bij een meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Promeneurs au bord d'un lac". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #229
    P.A. Tom

    “Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #302
    K. Zimmerman

    “Kustzicht aan de Zwarte Zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.

    "Vue côtière de la Mer Noire". Huile sur toile. Signée et datée 1903.
    No longer available
    Dim. 29 cm x 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #322

    “Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #172
    Period: 1786 - 1871

    “De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.

    "L'ensevelissement du Christ". Huile sur toile. D’après l'exemple de la Kirche am Hof à Vienne. Retoilé” et restaurée. Porte une signature “P. Van Bree”.
    No longer available
    Dim. 123 x 93 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #569

    “Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.

    "Portrait". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'Fr. S.'.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #379
    R. Van Oppen

    “Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 41 cm x 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #532

    Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.

    Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.
    No longer available
    Dim. 67 cm x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152
    Piet Volckaert
    Period: 1902-1973

    “Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #372

    “Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #614
    G. Kimzeke

    “Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Route forestière ». Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #599
    E. Doorenbos

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    "Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
  • #222
    Tuur De Rijbel
    Period: 1927 - 2017

    “Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #404
    Philippe Soubiès

    “Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.

    "Composition Tomoyesque". Une technique mixte. Signé et avec un résumé de l'artiste.
    No longer available
    Dim. 29 cm x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #602
    Burnett

    “Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de Paris". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 43 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175

    “Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.

    "Portrait d'Henri VIII d'Angleterre". Peinture à l'huile sur panneau. Basé sur l'original du XVIe siècle de Hans Holbein le Jeune. Peut-être 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 113 x 77 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #659

    “Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #214
    Charles Michel
    Period: 1874 - 1967

    “Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 122 x 84 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #382

    “Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Navires". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584
    John Permeke
    Period: 1914 - 1993

    “Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Abstrait". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #89

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 41,5 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #174
    Luc Verlee
    Period: °1939

    “Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579

    “Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.

    « Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.
    No longer available
    Dim. 51,5 cm x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #405
    Ernst Karstens Keramik
    Period: 1960 - 1970

    Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.

    Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    “Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.

    "Représentation de Bahadur Sha II"; «À la cour du Mogul» et «Éléphant». Trois dessins indiens, les deux premiers sur soie et le dernier sur papier. Nous joignons deux dessins sur ivoire, un persan et un ottoman.
    No longer available
    Dim. 20x15 cm 30x24 cm 33x23 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #622
    Bernard Charoy
    Period: 1931

    “Winters landschap met een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage d'hiver avec un chalet". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #57
    Guerra, Italy

    Een oude hoge hoed.

    Un vieux chapeau haut de forme.
    No longer available
    Dim. 15 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.

    Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 36,5 X 81,5 X 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #425

    Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.

    Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm Ø 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #15
    Lumedart

    “Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.

    "Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #192

    Een trumeau met verguld houten lijst en met lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau avec cadre en bois doré et avec couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #624
    Robert Rampaert

    “Bosgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘89.

    "Vue sur la forêt". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '89.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #44
    Sarah Cohen
    Period: 1910 - 1984

    Een paar heidelandschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Une paire de paysages de landes, huile sur panneau. Les deux signés.
    No longer available
    Dim. 18,5 cm x 24 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #232

    “Zicht op de pastorij in de Sint-Bavostraat te Wilrijk”. Olieverf op papier.

    « Vue du presbytère de la Sint-Bavostraat à Wilrijk ». Huile sur papier.
    No longer available
    Dim. 31 cm x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #110

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,19 ct.
    No longer available
    Dim. 20,63 g
    Estimate: € 1200 / 1300
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More