#741Een gesculpteerd houten masker. Afrikaans werk.
#514Emile Gastemans“Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.
#333Lot glaswerk: een vaas van Boheems kristal, rood gekleurd in de massa (H. 22 cm). Een kleurloze vaas op voet gemerkt Orrefors en genummerd (H. 20 cm). Een glazen schenkkan met geëmailleerde bloemen versierd (letsel aan voet, H. 30 cm). Een klein vaasje van glaspasta met landschapdecor, gemerkt Daum Nancy (haarbarst, H. 7,5 cm).
Lot de verrerie: un vase en cristal de Bohème coloré rouge dans la masse (H. 22 cm). Un vase incolore sur piédouche avec la marque Orrefors et un numéro (H. 20 cm). Une cruche en verre aux fleurs émaillées (dégât au pied, H. 20 cm). Un petit vase en pâte de verre à décor d’un paysage, marque Daum Nancy (cheveux, H. 7,5 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#437Een porseleinen poppenserviesje. Restauraties.
Une dînette en porcelaine, restaurations.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#659“Italianiserend landschap”. Gemengde techniek.
“Paysage italianisant”. Technique mixte.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#35412 boeken m.b.t. Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(met hypsoskaart). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Antwerpen. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). En zes andere. Goede staat.
#577Een sobere klapsecretaire met drie laden onder het blad.
Secretaire à abattant ouvrant à trois tiroir en dessous de l’abattant.No longer availableDim. 98 x 76 cmEstimate: € 100 / 180 -
#282“Veldslag”. Olieverf op paneel. Mogelijk volger van Karel Breydel. Begin XVIIIe eeuw.
#510Swarovski“Assepoester”. Een groep van deels gesatineerd kristal met los muiltje. De basis licht beschadigd. In originele doos.
#634“Binnenschepen op een kanaal”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wolter.
“Péniches sur le canal”. Huile sur panneau. Porte une signature: Wolter.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#372“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
“Scène de chasse du XVIIIe siècle”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 105 x 150 cmEstimate: € 80 / 120