Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Leon Lommaert
Period: 1904 - 1978

“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 50 x 60 cm
SKU: 1312160079.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #79
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Lommaert

  • #554
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Stilleven met bloemen in huiskamer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte de fleurs dans un living”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 67 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More