#231J. Tairo
Een bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.
#631Imari Japan
Een theeset van Imari porselein met blauw decor met rode en vergulde accenten. Volledig voor 6 personen.
A tea set made of Imari porcelain with blue decoration and red and gilded accents. Fully complete for 6 people.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#334
Een lot van 2 bierreclames, Gouden Carolus en Liefmans.
A lot of 2 beer advertisements, Gouden Carolus and Liefmans.No longer availableDim. 70 x 30 en 44 x 24 cmEstimate: € 30/40 -
#266
Een donker houten halkastje met 1 deur en bovenaan 1 uitschuifbaar blad.
A dark wooden hallway cabinet with 1 door and 1 extendable top shelf.No longer availableDim. 78 x 38 x 70cmEstimate: € 60/80 -
#208Tiffany & Co
Een lot van 2 zilveren lepeltjes van Tiffany & Co, de ene met de afbeelding van een aapje, de andere met 3 acrobatische aapjes.
A pair of 2 silver spoons by Tiffany & Co, one depicting a monkey, the other featuring 3 acrobatic monkeys.No longer availableDim. 925‰ 85 gramEstimate: € 120/180 -
#555
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#19Jaak Gorus
‘Oosterweel’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat.
"Oosterweel", an etching by Jaak Gorus, signed outside the plate.No longer availableDim. h 14 x b 23 cmEstimate: € 100/150 -
#496Kirhan
Een Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.
An Indian hand-knotted carpet in Kashmir silk, marked Kirhan. Intricately detailed vine and floral design. Based on the 17th century Shah Abbas pattern. With certificate.No longer availableDim. 266 x 180cmEstimate: € 400/600 -
#521Kaiser, Germany
Een Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#314Bernard Debbaut
“Portret man met baard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1978. Verso label.
#171
“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#137
“Bacchante”. Een brons gesculpteerd beeld.
"Bacchante". A bronze sculpted statue.No longer availableDim. 46cmEstimate: € 150/250