#126
Een donkergepatineerde vierkante eikenhoutentafel met neerklapbare afgeronde bladen.
#378
Twee vintage handtassen van resp. bruin en zwart krokodillenleder.
#127
Een plaasteren reliëf met een voorstelling van drie kinderhoofdjes.
#450
#9
Een lot losse miniaturen op ivoor, kadertjes, bolle afdekglaasjes, enz. XIXe eeuw.
#513
Plat en porcelaine d’Imari à décor de deux geishas avec une charrette aux fleurs.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 120/180 -
#444
“Compositie in gemengde techniek”. Draagt een monogram A.H.
“Composition en technique mixte”. Porte un monogramme A.H.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#374
Een kolenbak van zwart gietijzer met een barok motief.
#667
Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 80/100 -
#606Ardebil
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#627
Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#761
Een hallantaarn met gesatineerde en geslepen coupe en versierd met ramskoppen.
Lanterne de vestibule avec coupe satinée et taillée, décorée de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 200/240