Other lots in this auction
-
#127
Een oude telefoon van onyx en messing.
Un vieux téléphone en onyx et laiton.No longer availableDim. 30 X 25 cmEstimate: € 40/60 -
#201
“De Klaagmuur”. Bronzen hoogreliëf met verguld patina, gesigneerd en genummerd 85/300. Achteraan C. V.A.P.
Le Mur des Lamentations. Haut-relief en bronze à patine dorée, signé et numéroté 85/300. Au dos C.V.A.P.No longer availableDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 3200/3500 -
#304
Een reclamespiegel van Coca Cola.
Un miroir publicitaire Coca Cola.No longer availableDim. 96 x 65 cmEstimate: € 50/70 -
#449Nicolo Sansone & Giorgio Widman
“Li Paesi Bassi Catolici”. Ed. Gio Giacomo Rossi, Roma, 1672. Ingelijste landkaart, niet gekleurd.
Li Paesi Bassi Catolici. Ed. Gio Giacomo Rossi, Rome, 1672. Carte encadrée, non colorée.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#281
Een messingen tafellampje met glazen kapje en getooid met een vrouwelijk naakt.
Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre et ornée d'un nu féminin.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#5
Een 18 K geelgouden trouwring en cachetring.
Une alliance et une chevalière en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 120/150 -
#629
“Waterbuffel”. Een gewassen Chinese inkttekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
Buffle d'eau. Un dessin en lavis sur papier. Signé. Verre cassée.No longer availableDim. 23 x 27,5 cmEstimate: € 40/60 -
#120
Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met onyx.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif en onyx.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 250/300 -
#559
Een paar Chinese kalligrafische tekeningen op papier. Gesigneerd en met stempel.
Une paire de dessins calligraphiques chinois sur papier. Signés et tamponnés.No longer availableDim. 38 X 96/84 X 35 cmEstimate: € 60/80 -
#172Louis GeensPeriod: 1835 -1906
Een lot van zes handgemaakte militaire tekeningen, inkt en/of aquarel op papier, alsook de uitgave “La Garde Civique et ses origines” met 24 prenten naar aquarellen van Louis Geens. Inleidende tekst door G. Wouters. Ed. Auguste Bénard. Luik, 1905. (Sletige kaft)
Lot de six dessins militaires faits à la main en encre et/ou aquarelle sur papier. Ainsi que “La Garde Civique et ses origines” contenant 24 plances d’après des aquarelles par Louis Geens. Introduction par G. Wouters, Ed. Auguste Bénard, Liège 1905 (couverture usée).No longer availableEstimate: € 450/600 -
#338
Twee paar messingen kandelaars.
Deux paires de bougeoirs en laiton.No longer availableDim. h: 22 & 29 cmEstimate: € 35/45 -
#255
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200/300