Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met vaas met asters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
Simonne Beardwood

“Stilleven met vaas met asters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.

”Nature morte, vase et oeillets”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.
Dim. 35 x 30 cm
SKU: 1012190274.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #274
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #253

    Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp (barst in het glas).

    Une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles sous cloche. (cassure dans le verre).
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #271
    A. Fagotto

    “Belgische leeuw”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    ”Lion belge”. Une statue en terre cuite à patine. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 1200 / 140
  • #16

    Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.

    Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.
    No longer available
    Dim. 193,37 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #107
    Karl Lagerfeld

    Een zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.

    Un petit sac à main en cuir noir. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #104

    “Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.

    ”Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Deux lithographies, anglaise et française.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 & & 37 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #479

    Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.

    Une paire de gravures sur bois japonaises, représentations érotiques.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #12

    Een groot en gevarieerd lot oude tijdschriften, foto’s, koekendozen, prenten, enz. met betrekking tot de Belgische Koninklijke familie.

    Un lot d’objets divers en relation avec la Famille Royale belge.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden geweven schakelketting.

    Chaîne à maillons tissés en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 37,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #587

    Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.

    Un petit banc en faïence de Chine à glaçure bleue.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 170 / 190
  • #121

    Een paar houten meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.

    Une paire de pièces de maître en bois. Figures géométriques.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #594

    “Compositie met stippen. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.

    ”Composition à pois”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘89.
    No longer available
    Dim. 98 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #765

    Een zilveren armband met gouden bolletjes.

    Un bracelet en argent et boules en or.
    No longer available
    Dim. 17,56 g
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More