#271A. Fagotto“Belgische leeuw”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Lion belge”. Une statue en terre cuite à patine. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 1200 / 140 -
#16Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.
Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.No longer availableDim. 193,37 gEstimate: € 250 / 350 -
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#104“Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.
”Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Deux lithographies, anglaise et française.No longer availableDim. 39 x 29 & & 37 x 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#479Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
Un lot d’objets divers en relation avec la Famille Royale belge.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#100Een 18 karaats geel gouden geweven schakelketting.
Chaîne à maillons tissés en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 37,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#587Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
#121Een paar houten meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Une paire de pièces de maître en bois. Figures géométriques.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#594“Compositie met stippen. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
”Composition à pois”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘89.No longer availableDim. 98 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#765Een zilveren armband met gouden bolletjes.
Un bracelet en argent et boules en or.No longer availableDim. 17,56 gEstimate: € 100 / 150