#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#664Een ingekaderd Peruviaans artisanaal wandkleed uit het Andesgebergte. Aangekocht Galerij Cellart te Antwerpen, 1982.
Un tapis mural du Pérou, les Andes, travail artisanal, avec encadrement. Achat à la Galerij Cellart à Anvers, 1982.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#444Een bijzetmeubel van gesculpteerd eikenhout met lade en klapblad.
Un petit meuble en chêne sculpté à tiroir et tablette abattante.No longer availableDim. 70 x 60 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#713Een tegel van Chinees porselein, versierd met blauwe motieven. Restauratie.
Un carreau en porcelaine de Chine, décoration de motifs bleu. Restauration.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 85 / 100 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,17 ct. J. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,17 ct J. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#364“Brehms Thierleben”. Een reeks van acht Duitstalige encyclopedieën over het dierenrijk. Leipzig, eind XIXe eeuw.
”Brehms Thierleben”. Une série de huit encyclopédies en relation avec la faune. Leipzig, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#321FuerstenbergEen driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.
#239“Damesportret”. Olieverf op doek. Spaanse School XVIIIde eeuw.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole espagnole XVIIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 400 / 600 -
#699Simonne Beardswood“Tropische plant met groene sprinkhaan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Trinidad 1970.
”Plante tropicale et une sauterelle verte”. Huile sur panneau. Signé et daté Trinidad 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200