Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met Westerwald kruik”. Olieverf op doek (verdoekt).

“Stilleven met Westerwald kruik”. Olieverf op doek (verdoekt).

“Nature morte à la cruche de Westerwald”. Huile sur toile (retoilée).
Dim. 55 x 41 cm
SKU: 2405160482.
Category: Uncategorized.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #482
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #285

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #330
    Yves Rocher

    Drie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #744
    F. Wouters

    “Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.

    “Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 52 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #205
    Lancôme

    “Trésor”. Een parfum van 15 ml.

    “Trésor”. Un parfum de 15 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #705

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #355

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #385

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #376

    Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.

    Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #265

    Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #45
    Swarovski

    Een horloge met lederen polsband in originele doos.

    Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #5
    Golf Sport

    Drie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.

    Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #375

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #220
    Creature

    Een eau de parfum van 50 ml.

    Eau de parfum de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #585
    Yves Saint Laurent

    Armbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.

    Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #280
    Liu-Jo de Jeanne en Provence

    Twee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.

    Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #295

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #370

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #240

    Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.

    Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #704

    Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.

    Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.
    No longer available
    Dim. 46 x 54 & 32 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #595
    Salvatore Ferragamo en Esprit

    Twee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.

    Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #315

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #360

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #35
    Visage

    Vier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.

    Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #634
    Gerard Verlinden

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #593
    H. De Meyer

    “Licht-gebogen”. Een kunstwerk van met de hand gesculpteerd blauwe hardsteen. Onderaan gemerkt en gedateerd 2005.

    “Légèrement penchés”. Sculpture en pierre bleue. Marque et date 2005 sur la base.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 750
  • #97

    Een kolompendule van hout en geel koper.

    Pendule à colonnes en bois et cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 4
  • #189
    Walter Vaes
    Period: 1882 -1985

    “Binnenschip” & “Hoevezicht met figuren”. Twee etsen. De eerste gesigneerd buiten de plaat.

    “Péniche” et “Paysage à la ferme animé”. Deux eaux-fortes. La première signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 12 & 12 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #76

    Een kist van sober gesculpteerd eikenhout met twee laden met messingen trekkers onderaan.

    Coffre en chêne. Le fronton à quatre panneaux et flanqué de deux colonnettes. Deux tiroirs juxtaposés vers le bas. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 132 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #527

    Twee Guanyins en een Chinese wijze van monochroom wit porselein naar de blancs de Chine.

    Deux Guanyin et un sage chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. H 31 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #148

    Een lot van acht “Character jugs en “Toby jugs” van meerkleurig aardewerk in divers maten en uitvoeringen.

    Lot de huit “character jugs” et “toby jugs” en faïence polychrome de différentes tailles.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #58

    Een driedelig schouwstel van porselein en messing, bestaande uit een coupe en twee siervazen met een handgeschilderd bloemendecor. Naar de XVIIIe eeuw. Schade aan de voet van één van de vazen.

    Garniture de cheminée en porcelaine et cuivre comprenant une jardinière et deux vases couverts aux décors de fleurs peints à la main. Dégât à l’un des bases.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #411

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #176

    Een buffetkast van gemoulureerd eikenhout met drie laden boven drie paneeldeuren. XIXe eeuw.

    Buffet en chêne mouluré ouvrant à trois portes en dessous de trois tiroirs. Style Régence du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #656

    Een vitrinekast van gefineerd hout in Engelse stijl.

    Vitrine en bois de placage de style anglais.
    No longer available
    Dim. b: 137 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #444
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    Een lot van vijf grafische werken. Allen gesigneerd.

    Lot de cinq gravures. Chaque pièce signée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #790

    Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.

    Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More