Other lots in this auction
-
#29
“De veehoeder”. Een vroeg XIXe eeuwse gravure.
“Le gardien de troupeau”. Une gravure, début XIXième siècle.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#88
Een theepotje en een koffiepotje van Naams aardewerk.
Une théière et une cafetière en faïence de Namur.No longer availableDim. h: 17 & 13 cmEstimate: € 120/140 -
#136
Een marqueterie tafel met laden.
Une table marqueterie à tiroirs.No longer availableDim. 75,5 x 66 x 43,5 cmEstimate: € 240/280 -
#187Val St. Lambert
Een siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/220 -
#154Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Schuurtje op een zonnige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite grange durant un jour ensoleillé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 180/200 -
#859
Een paar gefineerde Engelse bijzetmeubeltjes op wieltjes met een uitschuifbaar blad en een lade.
Une paire de petits meubles anglais en bois de placage, tablette coulissante et un tiroir.No longer availableDim. 61 x 46 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#896
Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100/120 -
#81
Een geglazuurd aardewerken vaas met een reliëfdecor van personages. Vermoedelijk West-Duits.
Un vase en faïence à glaçure décor de personnages en relief. Probablement Allemagne de l’Est.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#612
“Ein Wiederaufstand”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram : K.
”Ein Wiederaufstand”. Huile sur panneau. Porte un monogramme:’K’.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 500/700 -
#617
Een reeks van vier ivoren netsukes, een fo-hond, een yak, een arend en een leeuw in gevecht en twee neerhofdieren in een nest. Allen onderaan gemerkt.
Une série de quatre netsukes en ivoire, dont un chien Fo, un yack, un aigle et un lion en combat et deux animaux de basse-cour dans leurs nids. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#738
Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloesems en vogels.
Un vase pansu en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de floraisons et oiseaux.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#667
Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.
Deux jardinières en faïence, pas de glaçure.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 120/200