Similar lots by type
-
#692René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#344“Portret van een burgervrouw”. Gouache op papier. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd 1867.
”Portrait d’une femme”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1867.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#874“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#632Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200 / 250 -
#682“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#409M. Morre“Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 31Estimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#693Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#648Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#346ThonetEen deckchair van met stoom gebogen beukenhout met gevlochten zit en rug. Gemerkt.
Chaise transat en hêtre courbé à la vapeur et à siège et dossier cannés. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#653“Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.
”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#134“Herfstdreef.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#390Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een centrale diamant van 1,30 ct. en 10 kleine diamantjes.
Une bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant central de 1,30 ct et dix petits diamants.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#674Jozef Mous“Natiepaarden.” Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd.
”Chevaux des Nations”. Une paire de dessins, encre sur papier. Signé.No longer availableDim. ± 27,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#362Henri Joseph Pauwels“Winters dropszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur village hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#495Een lot wit koraal.
Un lot de corail blanc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#7“Ouden Gouden Helm”, “Gouden leeuw” & “Gulden Vlies”. Drie heruitgaven van XVe eeuwse Vlaamse munten, uitgegeven door ‘VZW Bedevaart naar de graven van de IJzer’ in 1982, 1983 en 1984. Verguld brons.
”Ouden Gouden Helm”, “Gouden leeuw” & “ Gulden vlies”. Trois ré-éditions de pièces flamandes du XVème siècle, edité par ‘VZW Bedevaart naar de graven van de Ijzer’ en 1982, 1983 et 1984. En bronze doré.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#450Een lot porselein en biscuit, bestaande uit twee eivormige vaasjes (eén gebroken) en een doosje in de stijl van Limoges en een tafelstuk met een vrouw en een zwaan (neck hersteld).
Un lot de porcelaine et biscuit, comprenant deux vases ovoïdes (un est cassé) et une petite boite dans le style Limoges et un milieu de table décoré d’une femme et d’un cygne.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#129André BogaertEen kunstmap met 8 zeefdrukken, genummerd 3/15 en gemarkeerd E.A. Begeleidende tekst in Frans en Nederlands.
Un portefeuille avec huit sérigraphies, numérotées 3/15 et marquées E.A. Texte accompagnant en français et néerlandais.No longer availableEstimate: € 40 / 60

