Similar lots by type
-
#54Freddy Reynaert“Maanlanding”. Een houtskooltekening. Gesigneerd.
“Descente vers la lune”. Un dessin au fusain. Signé.No longer availableDim. 44 x 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#94“Kittens in een nestje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd onder dekader ‘E. Faiet’.
Chatons dans un nid. Huile sur panneau. Signée sous le cadre 'E. Faiet'.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#22“Koppel”. Een groep van monochroom biscuit.
Couple. Un groupe de biscuit monochrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#463Een Chinees porseleinen kalebasvaas met decor van goudvissen. Gemerkt.
Vase calebasse en porcelaine de Chine à décor de poisson rouges. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#24Spinoy“Souvenir de la D.A., Au brave type Van Ertvelde”. Een spottekening uit 1942.
Souvenir de la D.A. Au brave type Van Ertvelde. Caricature de 1942.No longer availableDim. 34,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#448Een vaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt.
Vase en cloisonné sur laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#139Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959“Jonge vrouw in kimono”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel met schade ter hoogte van de handtekening.
Jeune femme en kimono. Huile sur panneau. Signé. Dommages dus à l'humidité vers le bas.No longer availableDim. 122 x 67 cmEstimate: € 300 / 500 -
#52Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Havengezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#572Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#49Een paar kleine marines met zeilboten, olieverf op paneel. Eén zeer onduidelijk gemonogrammeerd en met onleesbare uitleg op de verso.
Une paire de petites marines avec voiliers, huile sur panneau. Une monogrammée indistinctement et avec des explications illisibles au verso.No longer availableDim. 6 x 12 cmEstimate: € 120 / 200 -
#374“Mickey en Minnie”. Een kunststoffen groepje. Gemerkt van Disney.
“Mickey et Minnie”. Groupe en plastique. Marque de Disney.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#174Georges DelfossePeriod: 1869 - 1939“Portret van een oude dame met paternoster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1912.
Portrait de vieille dame au chapelet. Huile sur panneau. Signée et datée 1912.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#4Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Zomeravond te Achterbosch (Mol)”. Een tekening op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd augustus 1919.
“Soirée d'été à Achterbosch (Mol)”. Un dessin sur papier. Signé et daté août 1919 au verso.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#64Henry Mc***“Hondje en katten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Chien et chats. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#42La Force“Heren- en damesportret”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Beide gesigneerd.
“Portrait d'homme et de femme”. Deux peintures à l'huile sur panneau. Les deux signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#458Een zittende Thaise Boeddha van brons.
Bouddha assis en bronze. Travail thailandais.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Woonwagens bij het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les charrettes gitanes au bord des bois”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#481Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Vase balustre en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#534Een gebogen glazen salontafel.
Une table basse en verre courbé.No longer availableDim. 39 x 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#532Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemen- en plantendecor.
Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130 / 150 -
#71Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.
Une belle poupée décorative avec tête, pieds et mains en biscuit.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#514Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.No longer availableDim. 210 x 183 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#474Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld“Tithonos”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 2/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Tithonos. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23 K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 2/200 et signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 150 / 220 -
#321Een camera met toebehoren:- Chinon CE-4.- Twee lenzen Chinon- Lens Sony- Zonlichtfilter- Pro Distagon macro lens- Minolta flash
Un appareil photo avec accessoires : - Chinon CE-4. - Deux objectifs Chinon - Lens Sony - Filtre solaire - Objectif macro Pro Distagon - Flash MinoltaNo longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#686C.M. Hammar, GöteborgEen koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.
Une lanterne de navire en cuivre (lumière de mât). Légers dommages au verre.No longer availableDim. h: 47,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#456HämmerliEen luchtdrukgeweer. Model Hunter Force 900. Kaliber 4.5 mm.Met 6x42 richtkijker in originele doos.
Une carabine à air comprimé. Modèle Hunter Force 900. Calibre 4,5 mm. Avec lunette de visée 6x42 dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. l: 114 cmEstimate: € 150 / 200 -
#203Een bronzen mazarinluchter met acht lichtpunten in Lodewijk XVI-stijl, versierd met acanthusbladeren, masken en palmetten.
Lustre Mazarin en bronze à huit points lumineux de style Louis XVI, à décor de feuilles d'acanthe, masques et palmettes.No longer availableDim. h: 75 c:mEstimate: € 2100 / 300 -
#237“Dame met lier”. Een beeld van meerkleurig biscuit, ontwerp van Vittorio Sabadin.
Dame à la lyre. Une sculpture en biscuit multicolore, design de Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#117Een zilveren set waaronder een spiegel, borstel en kam in originele doos. 835‰.
Un ensemble en argent comprenant un miroir, une brosse et un peigne dans sa boîte d'origine. 835‰.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 160 / 200 -
#479Marguérite Acarin AkarovaPeriod: 1904-1999“Vrouwenportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Portrait de femme. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 77 x 53 cmEstimate: € 40 / 60

