#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#145Een kleine triptiek met een centrale icoon van Sint-Joris in albast. Binnenin beschilderde luiken met heiligen.
A small triptych with a central icon of Saint George in alabaster. Inside painted panels with saints.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#79Amedée Leynen“L’arrivée du cirque”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1926”.
#630Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#315SèvresEen geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#166Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
#177Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
#586Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
#581“Abstract kunstwerk in koper.” Eén stuk los.
“Abstract artwork in copper.” One piece loose.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#510Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,78 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.78 ct.No longer availableDim. 9,55 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#228Cailar BayardEen paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.
#238Een paard van zamak op houten sokkel.
Un cheval en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 100 / 140