Other lots in this auction
-
#580Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#303S.J. HiegentlichDrie kaarten met knopen uit het begin van de jaren zestig. Haute Couture.
Three cards with buttons from the early 1960s. Haute Couture.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#404“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
"Asian portrait". A drawing, ink on paper. Signed on the bottom "Sugai".No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#541“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#566Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
Recamier bench made of mahogany. Circa 1860.No longer availableDim. L. 186Estimate: € 240 / 300 -
#650Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 6.97 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#510Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,78 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.78 ct.No longer availableDim. 9,55 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#649MuranoEen uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.
A glass sculpted Murano shell with various colours.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#38Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
A statue of Christ of carved boxwood. XIXth century.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14WindsorEen houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.
A wooden Windsor rocking chair, 19th century.No longer availableDim. 106 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#329Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45 / 55 -
#672Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110

