Other lots in this auction
-
#528Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.
An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.No longer availableDim. 9,04 gEstimate: € 700 / 800 -
#693Val Saint LambertEen kristallen coupe met blauw in de massa.
A crystal coupe with blue in the mass.No longer availableDim. 22 x Ø 17 cmEstimate: € 70 / 100 -
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
"Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 400 / 500 -
#340Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.
Two sets of silver plated forks in a box.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#276Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.
A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.No longer availableDim. 77 x 110 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#509Gerard PortieljeEen lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.
A lot of 2 drawings on paper, signed.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 300 / 400 -
#223LimogesEen set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
A set of polychrome porcelain, hand-painted: a coupe and bonbonnière with lid. The coupe is a replica of an example from the Versailles collection.No longer availableDim. 23 x 39 & 7 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#202“Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.
"Fishing boats on the beach". A 19th century painting, oil on panel. From the Van Herck catalogue.No longer availableDim. 34 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#410Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#318Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.
Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200

