#236Een Queen Anne fauteuil gekocht bij Axel Vervoordt met aangepaste hoes.
#675Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
#258“Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.
#699Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#304Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#535MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
#453Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.
A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#210Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 1900 / 2000 -
A campaign table made of walnut wood with folding leaf and fully foldable. England, early XXth century. (AIDS 942).No longer availableDim. Ø 105 cmEstimate: € 200 / 240