“Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Jules Bovée

“Street view at pump.” Oil on canvas. Signed.
Dim. 60 x 50 cm
SKU: 1804230239.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #239
Estimate: € 120 / 200

  • #580

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #303
    S.J. Hiegentlich

    Drie kaarten met knopen uit het begin van de jaren zestig. Haute Couture.

    Three cards with buttons from the early 1960s. Haute Couture.
    Estimate: € 100 / 120
  • #404

    "Asian portrait". A drawing, ink on paper. Signed on the bottom "Sugai".
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #541

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #566

    Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.

    Recamier bench made of mahogany. Circa 1860.
    Dim. L. 186
    Estimate: € 240 / 300
  • #650

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.
    Dim. 6.97 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #510

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.78 ct.
    Dim. 9,55 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #649
    Murano

    Een uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.

    A glass sculpted Murano shell with various colours.
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #38

    Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.

    A statue of Christ of carved boxwood. XIXth century.
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14
    Windsor

    Een houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.

    A wooden Windsor rocking chair, 19th century.
    Dim. 106 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #329

    Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.

    Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #672

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110

Veiling van 18 & 19 april 2023

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00