#511Luisa BattagliaEen design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.
#658Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.
Two porcelain Chinese vases, famille rose, decorated with various decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Een ronde Butler spiegel met houten verguld kader.
#479M. Louissaint“Abstract met ananas in ovaal.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Abstract with pineapple in oval.” Oil on canvas. Signed and dated '96.No longer availableDim. 93 x 68 cmEstimate: € 220 / 280 -
#518“Exelmans” en “Lafayette”. Twee veelkleurige beeldjes van Saksisch porselein met voorstelling van beide generaals. Onderaan gemerkt.
“Exelmans” and “Lafayette”. Two multicolored figurines of Saxon porcelain depicting both generals. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 100 -
#260Een paar 18 karaats witgouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#19Urbain Gerlo“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#663Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
#667Een gesculpteerd houten Hindelooper miniatuur kinderstoeltje.
A wood sculpted Hindeloopen miniature children’s chair.No longer availableDim. 68 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400 / 1600