#61Een zilveren kelkvaasje met glazen binnenvaas en gedreven zilveren pillendoosje met plantendecor.
A silver chalice vase with glass inner vase and hammered silver pill box with plant decor.No longer availableDim. 112,45 g - 800‰ - h 15 & Ø 5,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#465Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
#38Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
#19Urbain Gerlo“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#469“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
#196Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)
#287PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
#260Een paar 18 karaats witgouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#123Een Royal Dux beeldje van een herderin, circa 1900.
#193Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.
A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.No longer availableEstimate: € 50 / 60