#341Een lot van 8, bestaande uit een set van drie en twee sets van koperen appliques en één koperen staanlampje.
#613Een speksteen pagode wierookbrander op houten sokkel.
A soapstone pagoda incense burner on a wooden base.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.
A folder with various architectural drawings on paper.No longer availableDim. A 4Estimate: € 40 / 60 -
#659Een gesculpteerde houten Louis XV stoel met armleuning en gestoffeerde zitting.
A wood sculpted Louis XV chair with armrest and upholstered seat.No longer availableDim. 88 x 60 x 49 cmEstimate: € 75 / 150 -
#315SèvresEen geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#533Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.
#637Een Kina schelp uit Nieuw-Guinea, Sepik bekken. Ritueel danssieraad. 19de eeuws. Met certificaat. Bijgevoegd twee tasjes.
#124Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
#466Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
#477Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#655Val Saint Lambert.Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.
#436Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.
Chestnut chest of drawers with 4 drawers and dark stain.No longer availableDim. 102 x 53 x 79 cmEstimate: € 120 / 200