#52A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233Val Saint-LambertEen vaas op voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt.
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 600 / 700 -
#376Een Chinese piëdestal in gesculpteerd hout en marmeren blaadje.
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98‘Ratto Delle Sabine’, een houtsculptuur naar het bekende beeld in Firenze. Kleine schade aan de pink van de dame en eveneens haar duim in gelijmd.
#154Edward Charles BarnesPeriod: 19e eeuw‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.
#426Pierre Guariche, Meurop“Gamma” Een vintage design gestoffeerd kuipzeteltje met originele bekleding. Ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
#247Een oude gebogen sabel met messingen handvat.
An old curved saber with a brass handle.No longer availableDim. l 90 cmEstimate: € 140 / 160