Other lots by Pauwels
-
#314Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Herfstzicht met hoeves aan een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en automne au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#289Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#112Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 100 / 120 -
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 200
Similar lots by type
-
#752V.J. Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#214Adrianus Van der Schouw“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#762Marcel Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#392Jules Bovée“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#574Marcel Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#159Jos MertensPeriod: 1911 - 1964“Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#777Daufresne de la Chevalerie“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#654Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 75 / 100 -
#779“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
A la cour des Moghol . Peinture sur textile. Travail indien.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#794Savery“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#764Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2M Ford“Boten op de Theems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux sur la Tamise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#204“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500 / 600 -
#774Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#783Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#724L. Van Tolhuyzen“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“Paysage avec ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘74.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#152“Vrouwenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Enkele restauraties. XVIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur toile marouflé. Quelques restaurations.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#742“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#772Paul Draps“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#242Leonardo TorfsPeriod: °1927“Clown”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Clown”. Huike sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#184Carl SierigPeriod: 1839 - 1905“Visser in een bootje”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
“Pêcheur dans un bateau”. Huile sur panneau. Attribué à.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 250 / 350 -
#569Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#543Een fijn gesculpteerd turkoois siervaasje met deksel, versierd met een bloemenstruik met vogels in hoogreliëf. Chinees werk. Beschadigingen. Op sokkel.
Vase couvert décoratif en turquoise sculpté en forme d’arbuste fleurie aux oiseaux sur socle en bois. Travail chinois. Dégâts.No longer availableDim. h: 23 cm (z.s.)Estimate: € 180 / 240 -
#492Willy Cools“Abstract figuur”. Een kunstwerk op een Belgische postzak.
“Figure abstraite”. Oeuvre d’art sur un sac de la poste belge.No longer availableDim. 97 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181Muller Frères, Luneville.Een art nouveau vaasje van meerkleurig glas, versierd met een geëtst decor van bomen. Gemerkt.
Petit vase art nouveau en verre polychrome décoré d’arbres gravés. Avec marque.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#29Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
Petit miroir dans un cadre doré.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#631Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.
Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.No longer availableDim. h: 10, 12, 13 & 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#86Een over het geheel gemarquetteerde tafel op centrale poot, het blad versierd met geometrisch stermotief. XIXe eeuw.
Table marquetée sur pied central, tablette décorée d’une étoile géométrique.No longer availableDim. Ø: 96 cmEstimate: € 50 / 80 -
#329Walter TeuninkPeriod: °1941“Golven aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vagues devant la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#20Een drie rijen parelarmband met 14 karaats geel gouden slot en een halssnoer met 835% zilveren slot.
Bracelet de perles en trois rangées avec fermoir en or jaune, ainsi qu’un collier avec fermoir en argent 835/1000.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#25Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct.
Bague en or blanc 14 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#255TissotEen kleine antieke dameshorloge in 18 karaats geelgouden kast.
Petite montre à bracelet ancienne à boîtier en or jaune 18 K.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#379Een rotan salontafel. Sletig.
Une table basse en rotin. Usée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 50 / 80

