#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
#39Een ingelijste Griekse reisicoon met voorstelling van de H. Atanasios. XIXde eeuw. Slijtage.
A framed Greek travel icon depicting St. Athanasius. 19th century. Wear.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
"Sailboat". Etching on paper, signed outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 21 x 16cmEstimate: € 40 / 60