#277Een paar porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje met een boek, onderaan getekend Unter Weiss Bach.
A pair of porcelain figurines of a boy and a girl with a book, signed Unter Weiss Bach at the bottom.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#67Baccarat, FranceEen milieu de table van Baccarat kristal op een verzilverde voet.
A crystal centerpiece by Baccarat on a silver-plated base.No longer availableDim. 16 x 37 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373Een grote Chinese blauw-witte vaas met 5 figuren in het decor en zeepaardjes als oren.
A large Chinese blue and white vase with 5 figures in the decoration and seahorses as handles.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#338Een rode porseleinen Chinese theedoos met een goudkleurig decor van een kraanvogel.
A red porcelain Chinese tea caddy with a gold-colored decoration of a crane.No longer availableDim. h 12 x Ø 13 cmEstimate: € 25 / 50 -
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
A column/pied de stal in black veined marble.No longer availableDim. 105 x 29 x 29 cmEstimate: € 400 / 600