#1Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.
#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#11Een lot van 15 kunstboeken met thema fotografie. Diverse titels en uitgaven.
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#456Een vintage Mid-Century klaptafeltje met draaibaar tafelblad, 1 lade met legrekje onderaan. Brussel Expo’58 design.
A vintage Mid-Century folding table with rotating tabletop, 1 drawer with bottom shelf. Brussels Expo'58 design.No longer availableDim. 64 x 80 x 53(x2)cmEstimate: € 200 / 300 -
#13Lladro‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#251Een lot van 3 opgezette krokodillen, allen met ouderdomsschade.
A lot of 3 taxidermy crocodiles, all with damage from age.No longer availableDim. l 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
A cut crystal vase, green in color.No longer availableDim. h 30 x Ø 16 cmEstimate: € 80 / 100