Similar lots by type
-
#300Yves Saint LaurentOpium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.
Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#610Nina Ricci“L’air du Temps”. Een body crème van 200 ml en zeep van 100 gr.
“L’air du Temps”. Crème corporelle de 200 ml et savon de 100 g.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#235Giorgio Beverly Hills“Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.
“Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#605Ralph Lauren“Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.
“Safari”. Poudre corporelle parfumée de 100 g et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#207SpilliaertEen meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#419Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.
Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#247Bouret“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met onderschrift: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Jeune bergère”. Sculpture en bronze, souscrit: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#310Oscar de la RentaEen bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.
Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#685Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.
Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#590Chantal ThomassTwee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.
Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#157Een windhond van gepatineerd brons op arduinen voetstuk. Met opengaande bek. Begin XXe eeuw.
Lévrier en bronze patiné sur socle en pierre de taille. Bec ouvert. Début du XXe siècle;No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1Léon Bureau“Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.
“Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 800 / 900 -
#283“Ballerina”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus.
“Ballerine”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après Chiparus.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#258“Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.
“Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#350Cabotine Pastel en GrèsEen vaporisator eau de toilette van 50 ml en een eau de parfum van 30 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et une eau de parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#203Avi Kenan“Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.
“Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#378Een bronzen siercachepot op voet, versierd met mythologische figuren in hoogreliëf. XIXe eeuw.
Vasque en bronze sur piédouche décoré de personnages mythologiques en relief. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#277Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door een engel. Omstreeks 1900.
Candélabre en bronze à cinq lumières en forme d’un bouquet de fleurs, porté par un ange. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 190 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934“Gloire au travail”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 1100 / 1200 -
#213Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#305Christian Dior DuneParfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.
Parfum avec vaporisateur remplaçable de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#143“Het gevonden nestje”. Een bronzen groep met meerkleurig patina op een marmeren voetstuk. Naar een werk van A. Carrier.
“Deux enfants et le nid trouvez”. Groupe en bronze à patine polychrome sur socle en marbre. D’après Carrier.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#678Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.
Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#335Genny, Fleur de Rose en FathDrie vaporisators eau de toilette van verschillende merken 30, 50 en 17 ml.
Trois vaporisateurs eau de toilette de différentes marques, 30, 50 et 17 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#270Vier grote parfum display twee van glas en twee van plastiek.
Quatre grands displays à parfum dont deux en verre et deux en plastique.No longer availableDim. ArmaniEstimate: € 80 / 150 -
#16Een mahoniehouten bijzetmeubeltje in Régencestijl met aan de zijkanten twee laden.
Meuble d’appoint en acajou de style Régence. Deux tiroirs dans les côtés.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#587Een grote balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor met hofscènes. Op houten staander. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre en porcelaine de Canton à décor polychrome et doré de scènes de la cour. Sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#650Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#227ChantalEen slingergrammofoon van hout met een messingen hoorn.
Ancien phonographe en bois au corne en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 180 / 240 -
#20Dupont ParisEen lot van drie verschillende vergulde aanstekers.
Lot de trois allumeurs plaqué d’or.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#321Een lot kristal, bestaande uit een rookgrijs en een mauve bloemenvaasje en twee verschillende kleurloze asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristaux comprenant un vase en gris fumé et un en mauve, ainsi que deux cendriers incolores dont un à la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#58Een driedelig schouwstel van porselein en messing, bestaande uit een coupe en twee siervazen met een handgeschilderd bloemendecor. Naar de XVIIIe eeuw. Schade aan de voet van één van de vazen.
Garniture de cheminée en porcelaine et cuivre comprenant une jardinière et deux vases couverts aux décors de fleurs peints à la main. Dégât à l’un des bases.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Een oude pop van composiet. Belgisch werk.
Ancienne poupée en composite. Travail belge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#164Parmentier“Veldweg bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne à la tombée de la nuit”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 119 cmEstimate: € 3à / 4à -
#332Emiel Van Damme“Stilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au faisan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#363Twee karaffen van kleurloos geslepen kristal.
Deux carafes en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80





