Similar lots by type
-
#277
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door een engel. Omstreeks 1900.
Candélabre en bronze à cinq lumières en forme d’un bouquet de fleurs, porté par un ange. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/190 -
#283
“Ballerina”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus.
“Ballerine”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après Chiparus.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#685
Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.
Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#378
Een bronzen siercachepot op voet, versierd met mythologische figuren in hoogreliëf. XIXe eeuw.
Vasque en bronze sur piédouche décoré de personnages mythologiques en relief. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100/120 -
#235Giorgio Beverly Hills
“Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.
“Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#678
Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.
Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#207Spilliaert
Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#305Christian Dior Dune
Parfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.
Parfum avec vaporisateur remplaçable de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#157
Een windhond van gepatineerd brons op arduinen voetstuk. Met opengaande bek. Begin XXe eeuw.
Lévrier en bronze patiné sur socle en pierre de taille. Bec ouvert. Début du XXe siècle;No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/300 -
#310Oscar de la Renta
Een bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.
Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#419
Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.
Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#143
“Het gevonden nestje”. Een bronzen groep met meerkleurig patina op een marmeren voetstuk. Naar een werk van A. Carrier.
“Deux enfants et le nid trouvez”. Groupe en bronze à patine polychrome sur socle en marbre. D’après Carrier.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/200 -
#350Cabotine Pastel en Grès
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en een eau de parfum van 30 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et une eau de parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#335Genny, Fleur de Rose en Fath
Drie vaporisators eau de toilette van verschillende merken 30, 50 en 17 ml.
Trois vaporisateurs eau de toilette de différentes marques, 30, 50 et 17 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#590Chantal Thomass
Twee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.
Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#605Ralph Lauren
“Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.
“Safari”. Poudre corporelle parfumée de 100 g et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#203Avi Kenan
“Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.
“Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1800/2000 -
#300Yves Saint Laurent
Opium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.
Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#1Léon Bureau
“Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.
“Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 800/900 -
#610Nina Ricci
“L’air du Temps”. Een body crème van 200 ml en zeep van 100 gr.
“L’air du Temps”. Crème corporelle de 200 ml et savon de 100 g.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#213Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800/1000 -
#247Bouret
“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met onderschrift: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Jeune bergère”. Sculpture en bronze, souscrit: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 400/600 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 1100/1200 -
#258
“Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.
“Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#58
Een driedelig schouwstel van porselein en messing, bestaande uit een coupe en twee siervazen met een handgeschilderd bloemendecor. Naar de XVIIIe eeuw. Schade aan de voet van één van de vazen.
Garniture de cheminée en porcelaine et cuivre comprenant une jardinière et deux vases couverts aux décors de fleurs peints à la main. Dégât à l’un des bases.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#734
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#332Emiel Van Damme
“Stilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au faisan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 99 cmEstimate: € 80/120 -
#389
“Fox hunting scene” & “Scotland yard with park of the Banquetting house”. Twee ingekleurde Engelse gravures.
“Fox hunting scene” et “Scotland yard with park of the Banquetting house”. Deux gravures anglaises en couleurs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#761
Een Afrikaans beeld van brons.
Sculpture africaine en bronze.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 80/120 -
#159Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Begijnhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porte de béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#241
Barometer van gebeeldhouwd hout. Zwarte woud, begin XXste eeuw.
Baromètre en bois sculpté. Forêt Noir, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80/120 -
#791
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in de geest van de barok.
Fauteuil en chêne sculpté de style baroque.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#372Bertha Gooris
“Stilleven met fruit”. Pastel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“Nature morte aux fruits”. Pastel. Signé et daté 1900.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#188
Drie zilveren borstels met gegraveerd motief. Poolse keuren, derde gehalte (800‰).
Trois brosses en argent à motif gravé. Poinçons polonais, troisième titre (800‰).No longer availableEstimate: € 50/60 -
#268Boch
Een vaasje van blauw aardewerk. Onderaan gemerkt. Vorm 1005.
Petit vase en faïence monochrome blanche. Marque sous la base. Forme 1005.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65/70 -
#543
Een balustervaas van Satsumaporselein met een meerkleurige hofscène in het decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Satsuma représentant une scène de cour polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50/80