Other lots in this auction
-
#623Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden in reliëf. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de pièces précieuses en relief. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#337Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.
Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.No longer availableDim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#522Een paar landschappen. Olieverf op doek.
Une paire de paysages. Huile sur toile.No longer availableDim. 103 x 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#472Een lot Chromo albums met betrekking tot fauna en flora binnen en buiten België.
Un lot d’albums Chromos en relation avec la flore et faune belge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#589Een fijn gesneden koekoeksklok. Zwitserland, omstreeks 1870. Met slinger en gewichten.
Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#568Een paar godsbeeldjes van Chinees porselein.
Une paire de statues en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 160 / 180 -
#735Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti en rectangle de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 600 / 800 -
#594“Compositie met stippen. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
”Composition à pois”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘89.No longer availableDim. 98 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#382Pellens“De dokwerker”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le travailleur au quai”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#707Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van lang-levenstekens en florale motieven.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de motifs de fleurs et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#242Simonne Beardswood“Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 73 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#73Val St. LambertEen grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand pied de lampe en cristal incolore. Marque à la base.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 100

