Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Strook Turnhoutse kant met personages.

Strook Turnhoutse kant met personages.

Dentelle de Turnhout décorée de personnages.
SKU: 1012190049.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #49
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #198
    C. Detouche à Paris

    Een romantische schouwpendule van vuurverguld brons met een voorstelling van een meisje en een jongen die een nestje roven. XIXde eeuw.

    Une pendule de cheminée romantique en bronze doré représentant un garçon et une fille qui volent un nid. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #429

    Een messingen luchtertje met vijf lichtarmen met bloemvormige glazen kappen.

    Un lustre en laiton à cinq bras et capes en verre sous forme de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #403

    Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.

    Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #602
    Marinella Pirelli

    “Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.

    ”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #744

    Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.

    Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #553

    Metalen design luchter met zes lichten.

    Un lustre en métal design.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #371

    Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.

    Un lot de livres en relation avec Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #207

    Een paar Empire siervazen van porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap op vergulde fond.

    Une paire de vases en porcelaine, personnages et paysage sur fond doré. Période Empire.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #420

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelt à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 11,30 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #235

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met rozetten en half edelstenen.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de rosaces et de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 5,25 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #559

    “Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/30 buiten de plaat.

    ”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 9/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #478

    Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antwerpen en de lokale geschiedenis: - “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”. - “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes. - “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”. - “Het eilandje”. - “De Antwerpsche Poesje”. - enz.

    Un lot de 14 livres en relation avec Anvers et l’histoire locale: - “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”. - “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes. - “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”. - “Het eilandje”. - “De Antwerpsche Poesje”. - etc.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More