#104“Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.
”Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Deux lithographies, anglaise et française.No longer availableDim. 39 x 29 & & 37 x 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#278Moorthamers, AntwerpenEen oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 40 / 670 -
#784Een bonheur du jour van notenhout.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poidst total de ± 0,20 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 300 / 400 -
#13Kosta-BodaEen ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#445Een 14 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 2 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 300 / 400 -
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en ro blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de 1,10 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 8,45 gEstimate: € 700 / 1000 -
#420Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#509“Dames”. Aquarel en houtskool op papier. Draagt monogram ‘PvdH’.
”Dames”. Aquarelle et fusain sur papier. Porte le monogramme ‘PvdH’.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100 / 200 -
#205Een 18 karaats geel gouden munt 50 Frank Napoleon III omlijst met parels.
Pièce de 50 FRF à l’effigie de Napoléon III en or jaune encadrée de perles.No longer availableEstimate: € 500 / 600