Other lots by Verstreken
#632Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011“Gehurkte 2”. Gravure. Gesigneerd en Artiestenproef buiten de plaat.
#429Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011“Allegorie Arscota Ventosa”. Burijngravure. Gesigneerd, gedagteerd 1976 en Artiestenproef buiten de plaat. Met opdracht achteraan.
Allégorie d'Arscota Ventosa. Gravure au burin. Signée, datée 1976 et Epreuve d'artiste à l'extérieur de la planche. Avec dédicace au dos.No longer availableDim. 24 x 25 cmEstimate: € 100 / 120
#62Een houten kader met plaasteren Christusbeeld onder bol glas.
#69“Borgafjäll, Lapland.” Olieverf op board. Gedateerd 1953. Gemonogrammeerd ‘LH’.
#49M. Baume“Begijnhof.” Olieverf op doek.
#359“De kus III. Voor Shelly.” Snijwerk.
#625Een vierledig Chinees reismeubel met messingen sluitingen.
#296Twee verschillende eikenhouten zeteltjes, bekleed met groen kunstleder.
Deux sièges en chêne différents, recouverts de cuir artificiel vert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#529Joris Buseyne“Abstract werk met uilen.” Keramisch werk met metaal.
"Travail abstrait avec des hiboux." Travail en céramique avec du métal.No longer availableDim. 170 x 51 x 18Estimate: € 80 / 120 -
#678Een met messing bekleed haardkistje, versierd met gedreven herbergtaferelen. Bijgevoegd een messingen houtmandje.
#509Fernand DemonseauPeriod: °1945“Ornament”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder
"Ornement". Peinture à l'huile sur panneau. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 123 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#123Val Saint LambertEen grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
#136Een Louis XV vitrinekastje op leunhoogte in gefineerd notenhout met marketterie-inlegwerk van ruiten in fruithout onderaan de beglaasde deur, verguld bronzen beslag, gewelfde schuine pootjes.
Vitrine à hauteur d’appui Louis XV en placage de noyer avec incrustations de marqueterie de forme losange de bois fruitier au bas de la porte vitrée, garnitures en bronze doré, pieds galbés.No longer availableDim. 166 x 73 x 40 cmEstimate: € 200 / 300