Similar lots by type
-
#319“Dorp in de Sneeuw”. Aquarel. Draagt een handtekening: De Kat en datum 1923.
”Village enneigé”. Une aquarelle. Porte une signature: De Kat et datée 1923.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324“Stadszicht”. Aquarel en gemengde techniek. Draagt twee handtekeningen: Morren en Huwet.
”Vue sur la ville”. Aquarelle et techniques mixtes. Porte deux signatures: Morren et Huwet.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109Charles Counhaye“Hoeve”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
”Fermette”. Une aquarelle. Signée et datée ‘58.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#735Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#719“Kloostertuin”. Aquarel. Draagt een handtekening: Alfred Bastien.
”Jardin d’abbaye”. Une aquarelle. Porte une signature: Alfred Bastien.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#289Marten Melsen“Studie van een marktscène”. Paneel. Gesigneerd.
”Etude de scène de marché”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#219Robert BorretPeriod: °1924“Brug in het zuiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1969.
”Pont du Midi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#879Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#774Jean Jacques Gailliard“De Ghelderode”. Aquarel. Gesigneerd en met opdracht.
”Ghelderode”. Une aquarelle. Signée avec dédicace.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#174“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500 / 700 -
#44“De ziende blinde”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
”L’aveugle voyant”. Une aquarelle, monogrammée.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#842N. Hans“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#364Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Poort van de Vlaaikesgang”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Porte du Vlaaikesgang”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cmEstimate: € 100 / 140 -
#404Floris Jespers“Leuvense stoof”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “proefdruk”.
”Poêle de Louvain”. Une eau-forte. Signée hors planche, étude.No longer availableDim. 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Emmanuel Mané Katz“Bloemen”. Aquarel. Gesigneerd.
”Fleurs”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#379“Poortje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Marten Melsen.
”Portail”. Techniques mixtes. Porte une signature: Marten Melsen.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24“Boomgaard”. Gravure. Gemonogrammeerd W.V. en toegeschreven aan Walter Vaes.
”Verger”. Une gravure. Monogramme W.V. et attribué à Walter Vaes.No longer availableDim. 19,5 x 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#854Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#717“Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)
“Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).No longer availableDim. 58 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#488Een dienblad, versierd met fijn ingelegde motieven van verschillende houtsoorten, ivoor en parelmoer.
Un plateau, décoration de motifs de différents bois, ivoire et nacre.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#872Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#450Een lot porselein en biscuit, bestaande uit twee eivormige vaasjes (eén gebroken) en een doosje in de stijl van Limoges en een tafelstuk met een vrouw en een zwaan (neck hersteld).
Un lot de porcelaine et biscuit, comprenant deux vases ovoïdes (un est cassé) et une petite boite dans le style Limoges et un milieu de table décoré d’une femme et d’un cygne.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#411Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#654Pierre Alechinsky“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#193Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Il pleut - Bergère”. Een beeld van verzilverd bons. Gesigneerd.
”Il pleut - Bergère”. Une statue en bronze argenté. Signé Eutrope Bouret.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#856Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#792“Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.
”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#330Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een amethist van ± 4 ct.
Une chaîne en or rose 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste de ± 4 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 800 / 900 -
#42“Menu”. Ets. Gemonogrammeerd in de plaat en toegeschreven aan Felicien Rops.
”Menu”. Une eau-forte. Monogramme dans la planche et attribué à Felicien Rops.No longer availableDim. 19 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#899Een lot postzegels, sigarenbandjes en prentjes van Jacques.
Un lot de timbres postes, estampes et bandes à cigares de Jacques.No longer availableEstimate: € 80 / 120

