Other lots in this auction
-
#477
Een grote flesvaas van blauw en wit chinees porselein met een draak in het decor.
Un grand vase bouteille en porcelaine de Chine bleu et blanc avec un dragon dans le décor.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 260 / 280 -
#144Belgische School
“Damesportret met roos op de hoed”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw. Herdoekt.
"Portrait de femme avec une rose sur son chapeau". Huile sur toile. Fin du XIXème siècle. Rentoilée.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 100 / 200 -
#37
Twee verschillende grote vazen van geglazuurd Belgisch/ Duits aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Meerdere beschadigingen.
Deux grands vases différents en faïence belge/allemande émaillée, décorés de fleurs en haut relief. Dégâts.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#57
“Putti bij een bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Putti avec un bouc". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#586
Een Aziatisch kamferhouten kist met gesculpteerde decors.
Coffret asiatique en bois de camphrier à décors sculptés.No longer availableDim. 42 x 78 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#414
“Ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ballerine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 45 / 55 -
#77Legras
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.
Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#29Karel De Swerts
“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
"Stijn Streuvels". Deux dessins à la sanguine. Signés.No longer availableDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#431
Een grote moderne vaas van wit en kleurloos glas.
Un grand vase moderne en verre blanc et incolore.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 85 / 100 -
#126
Een eikenhouten wandbureau, versierd met Lodewijk XV-motieven. Drie laden in de gordel met bronzen trekkers en het blad met parketwerk.
Bureau mural en chêne, décoré de motifs Louis XV. Trois tiroirs en ceinture avec tirettes en bronze et le dessus en parquet.No longer availableDim. 160 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#608
Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.
Vase en verre de Bohême vert et incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532
Een bronzen luchter in Regencestijl met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence à huit points lumineux, orné de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H:73cmEstimate: € 200 / 300