#519
Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#3
Een lot Märklin bestaande uit een Loc met tender, 7 lange wagons, 20 kleine wagons waarvan 1 beschadigde, een verlichtingspaal en een boekje.
A lot of Märklin consisting of a locomotive with tender, 7 long wagons, 20 small wagons including 1 damaged, a lighting pole, and a booklet.No longer availableDim. l 24 cmEstimate: € 40/60 -
#434Pros Putteman
‘Barre winter’, olieverf op paneel, getekens Pros Putteman en gedateerd 1982.
#405
#116
Een marquetterie tafel in Lodewijk XV-stijl. Met bronzen details.
A marquetry table in Louis XV style. With bronze details.No longer availableDim. 78 x 98 x 55 cmEstimate: € 320/400 -
#695
Een vierkante massief eiken salontafel.
#67
Een aardewerken dekselkan met Cyrano de Bergerac in het tafereel. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de dekselrand. Medio 19e eeuw.
#357Maria Innocentia Hummel
A Hummel figurine, girl with carrying bags, bottom marked Goebel.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30/40 -
#109Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
‘Erf met boerenpaard en kippen’, olieverf op doek, getekend A. Vermeir.
#49Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950
‘Stilleven met margrieten en handschoenen’, olieverf op doek, gesigneerd A. Caullet.
'Still Life with Daisies and Gloves', oil on canvas, signed A. Caullet.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#9
‘Hoevezicht’, olieverf op paneel, getekend L. Segers.
"View of a farm" - oil on panel, signed L. Segers.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 10/20