Similar lots by type
-
#412Frans Van Immerseel
Drie spreuken in een kader. Allen gesigneerd.
Trois dictons sous cadre. Signés.No longer availableDim. 3 x (20 x 12 )cmEstimate: € 20 / 30 -
#849
Een Japanse surimono (wenskaart) met een landschap en een bloeiende struik. XXe eeuw. Met twee stempels
Un Surimono (carte de voeux) japonais, paysage et arbuste en floraison. XXème siècle. Avec deux timbres.No longer availableDim. 19,5 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#32
‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#569
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160 / 180 -
#804
”De haven van Antwerpen”. Een lithografie.
”Le port d’Anvers”. Une lithographie.No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#822Takejiro Hasegawa
“Carpenters” & “Street scene”. Twee Japanse houtsnedes op crêpon uit de reeks “Pictures of Japanese life”. Gesigneerd. 1904.
”Carpenters” & “Street scene”. Deux gravures sur bois japonaises sur crépon, venant de la série ‘Pictures of Japanese life’. Signées et datées 1904.No longer availableDim. 18 x 15 cm x2Estimate: € 60 / 80 -
#824M Langaskens
‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.
”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#842Gerard & Leonard Valk
“Africa”. Een oude ingekleurde kaart. Omstreeks 1700.
”L’Afrique”. Une carte ancienne mise en couleurs. +- 1700.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#544Filip Staes
“Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90 / 120 -
#799
Twee interieurs van herenwoningen, kleurengravures. Beide gesigneerd en resp. genummerd 45 & 86/300 buiten de plaat.
Deux gravures en couleurs, représentation de maisons de Maître. Signées et numérotées 45 & 86/300 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#62
“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Leonor Fini
“Vrouwenportret”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un portrait de femme”. Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#29
“De veehoeder”. Een vroeg XIXe eeuwse gravure.
“Le gardien de troupeau”. Une gravure, début XIXième siècle.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#570
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160 / 180 -
#64
Twee oude gravures:- “Liers Karthuisersklooster”. R. Blokhuysen. - “Plattegrond van Lier”.
Deux anciennes gravures:- “Le Couvent de l’Ordre des Chartreux à Lier”, R. Blokhuysen.- “Plan de Lier”.No longer availableDim. 36 x 46 & 42 x 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#539
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsnedes op rijstpapier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs sur papier de riz. Signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#272
“Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3me Fête Flamande”. Twee gravures van J. Ph. Le Bas naar werken van David Teniers. In XIXe eeuwse lijsten.
”Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3ème Fête Flamande”. Deux gravures par J. PH. Le Bas d’après des oeuvres par David Teniers. Encadrements du XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 200 / 250 -
#134Roger Somville
“Au café”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Au café”. Une eau-forte, épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 41 x 50 cmEstimate: € 160 / 180 -
#472
“Landschap”. Een ingekleurde Japanse houtsnede uit een boek. Omstreeks 1900.
”Paysage”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs venant d’un livre. +- 1900.No longer availableDim. 24 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#9Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Départ du steamer”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Départ du steamer”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#42J. Verschueren
“Oude huizen aan de Dijle”. Een kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1933 buiten de plaat.
Anciennes maisons près de la Dyle”. Une eau-forte en couleurs. Signée et datée 1933 hors planche.No longer availableDim. 52 x 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#469Carle Vernet
“Paarden”. Een lithografie door Delpech in mahoniehouten kader. Gesigneerd binnen de plaat. Bijgevoegd een Franstalig boek over de kunstenaar uit 1925.
”Chevaux”. Une lithographie par Delpech dans encadrement en acajou. Signée dans la planche. Nous ajoutons un livre (français) sur l’artiste, 1925.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19
“Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.
”Château fort et fontaine.” Une gravure sur bois. Signée datée ‘53 et numérotée 20/30 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#432
“De overwinning der Stad Lier...”, “Castellum Anderstadt” & “Monasterium Nazareth”. Drie oude gravures.
”La victoire de la Ville Lier”, “Castellum Anderstadt” & “Monasterium Nazareth”. Trois anciennes gravures.No longer availableDim. 12,5 x 18 & 11,5 x 21 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#283
Een antieke apotheker fles met originele stop.
Une bouteille à bouchon ancienne de pharmacie. Bouchon d’origine.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 100 / 140 -
#108Thomas Turner & Co
Een vleessnijset in etui. ‘Encore, Cutlers to his Majesty.’
Un ensemble de couverts pour découper la viande dans un étui. ‘Encore, Cutlers to his Majesty’.No longer availableDim. ± 43 cmEstimate: € 30 / 40 -
#302Charles Melikoff
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Voilier à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456
Een voetbankje van kamelenleer en hout.
Un repose-pied en cuir camel et bois.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 35 -
#285
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 400 / 500 -
#705
Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,51 ct. Kleur D. VS2.
Un brillants dans certificat sous scellé AIG. 0,51 ct. Couleur D. VS2.No longer availableEstimate: € 1400 / 1500 -
#71
Een lot van drie balgcamera’s:- Voigtlander Bessa I- Kodak nr 2A folding hawkey- Agfa Isolette III.Allen in werkende staat.
Un lot de trois caméras à soufflet:Voigtlander Bessa IKodak n° 2A Folding hawkeyAgfa Isolette III. Tous en état de marche. Tous en état de marche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#906
Een uitgebreid kristallen glasservies. Glazen in verschillende uitvoeringen.
Un service de verres en cristal. Verres différents.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#95
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 19,27 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#428Liebig
Drie oude chromo-albums.
Trois albums chromo.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#593
Drie verschillende balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors. Twee gemerkt onderaan.
Trois vases balustre différents en porcelaine chinoise, décors polychromes. Deux portent une marque à la base.No longer availableDim. h: 41 - 46 cmEstimate: € 120 / 150 -
#796
Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.
Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 100 / 160