Other lots in this auction
-
#394SwarovskiEen lot geslepen kristallen sierstukjes, bestaande uit een zwaantje, ééntje met een afbeelding van een leeuw, een schelp met parel en een zakje met kleine bloemetjes en een ring van Swarovski.
Un lot de cristal taillé, comprenant un cygne, un lion, une coquille, un petit sac et fleurs et une bague Swarovski.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#713Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#216Een grote eikenhouten garderobe in Lodewijk XV-stijl met drie deuren en een gebogen kap.
Une garde-robe en chêne style Louis XV à trois portes et une coiffe courbée.No longer availableDim. 228 x 206 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#249LintelooEen lederen salon bestaande uit een tweezit, 220 x 100 x 70 cm, en een ligzetel 150 x 77 x 90 cm. Beide met een houten structuur bekleed met wit gecapitonneerd leder. Periode 1980.
Un salon en cuir comprenant un canapé à deux places, 220 x 100 x 70 cm, et une chaise-longue, 150 x 77 x 90 cm. Tout deux avec une structure en bois, revêtement en cuir capitonné. Période 1980.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#725Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#755Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
Une grande et deux petites tables de salon, tablettes en verre.No longer availableDim. 130 x 70 cm en 70 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147Een paar zoutvaatjes met lepeltjes van gegraveerd zilver in etui. Victoria Scotland XIXde eeuw.
Une paire de salières et cuillères en argent gravé dans un étui. Victoria Scotland. XIXème siècle.No longer availableDim. 67,13 gEstimate: € 140 / 180 -
#2S. Pinkus“Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.
Deux jardinières en faïence, pas de glaçure.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#401Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.
Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#662Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 245 x 196 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102“Dame aan de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (gedeeltelijk onder kader”. XIXe eeuw.
“Femme au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Signé (signature partiellement sous le cadre”. XIXe siècle.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 100 / 120

