Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Suske en Wiske, De belhamel-bende, luxe fluwelen hc met foedraal (1982)in nieuwstaat, genummerd exemplaar: nr 233/500 met de handtekening van Willy Vandersteen. Luxe versie ter gelegenheid van het verschijnen van het 100ste Suske en Wiske verhaal "De Belhamel-Bende"in "De Standaard" en in "Het Nieuwsblad".
Suske en Wiske, De belhamel-bende, luxe fluwelen hc met foedraal (1982)in nieuwstaat, genummerd exemplaar: nr 233/500 met de handtekening van Willy Vandersteen. Luxe versie ter gelegenheid van het verschijnen van het 100ste Suske en Wiske verhaal "De Belhamel-Bende"in "De Standaard" en in "Het Nieuwsblad".

Suske en Wiske, De belhamel-bende, luxe fluwelen hc met foedraal (1982) in nieuwstaat, genummerd exemplaar: nr 233/500 met de handtekening van Willy Vandersteen. Luxe versie ter gelegenheid van het verschijnen van het 100ste Suske en Wiske verhaal "De Belhamel-Bende" in "De Standaard" en in "Het Nieuwsblad".

Suske and Wiske, The Belhamel Gang, deluxe velvet hardcover with slipcase (1982) in mint condition, numbered copy: no. 233/500 with the signature of Willy Vandersteen. Deluxe version released on the occasion of the 100th Suske and Wiske story "The Belhamel Gang" in "De Standaard" and "Het Nieuwsblad".
SKU: 3001240118.
Categories: curiosa, Strip, XXe eeuw.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #682
    Fr. Luyckx

    Een lot van twee linosnedes van Frans Luycks, een egel met doedelzak op de rug van een haan en een pronkerige ingang.

    A lot of two linocuts by Frans Luycks, one of a hedgehog with a bagpipe on the back of a rooster and one of an extravagant entrance.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572
    Antoon Herckenrath
    Period: 1907-1977

    ‘Reinaart De Vos’, een houtsnede uit 1941 door Antoon Herckenrath. Bijgevoegd een boekje van een retrospectieve te Sint-Niklaas.

    "Reinaart De Vos," a woodcut from 1941 by Antoon Herckenrath. Included is a booklet from a retrospective in Sint-Niklaas.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #415
    P. Van Mol

    “Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.

    "Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349
    Jaak Gorus

    Een lot van twee etsen van Jaak Gorus: aan’t Kiel en Rockoxhuis. Beide gesigneerd buiten de plaat J. Gorus.

    A lot of two etchings by Jaak Gorus: "at the Kiel" and "Rockox House." Both signed outside the plate J. Gorus.
    No longer available
    Dim. 11 x 13 en 15 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #687

    Een art-deco vaas met planten en bloemen in het decor. Booms glas getekend F. Merijn.

    An Art Deco vase with plants and flowers in the decor. Signed F. Merijn on the glass.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #344
    Jan Bosschaert

    Een potloodtekening van Jan Bosschaert, alsook genummerde litho, 38/100, buiten de plaat gesigneerd. en hierbij toegevoegd een ingekaderde prent met een naakte dame op een touwschommel.

    A pencil drawing by Jan Bosschaert, as well as a numbered lithograph, 38/100, signed outside the plate. Also included is a framed print with a nude lady on a rope swing.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #599
    G. V. D. Hoeven

    ‘Stilleven met kan en fruit’, olieverf op paneel in een rijkelijke vergulde kader, gesigneerd G. V. D. Hoeven.

    'Still life with jug and fruit', oil on panel in a lavish gilded frame, signed G. V. D. Hoeven.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #684
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een lot van twee etsen van Romain Malfliet: schuur met kar en Mariabeeldje. Beide buiten de plaat gesigneerd.

    Two etchings by Romain Malfliet: shed with cart and Holy Mary Figurine. Both signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x28 en 28 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #229
    Bernard Charoy

    Een lot van 5 kleurenlitho’s met een licht erotisch thema, allemaal getekend buiten de plaat Bernard Charoy.

    A lot of 5 color lithographs with an erotic theme, all drawn by Bernard Charoy.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #635

    “Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.

    "Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.
    No longer available
    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #179
    Djef Swennen
    Period: 1871-1905

    Een lot van 2 schilderijen, waarvan 1 getiteld “Maria”, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en 1 “Portret van een jonge vrouw”, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, met klein letsel in het doek. Eind 19e eeuws.

    A lot of 2 paintings, one titled "Maria", oil on panel. Signed at the bottom, and one "Portrait of a young woman", oil on canvas. Signed at the bottom, with minor damage to the canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 23cm & 60,5 x 49cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #688

    Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.

    A plate and vase in earthenware with an African theme.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø 19 en Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #352
    Alfons Strybol

    Een portret, olieverf op doek, getekend A. Strybol, ca 1950

    A portrait, oil on canvas, signed by A. Strybol, ca 1950
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #339

    ‘Roeibootje in de reflectie van een boom’, olieverf op doek, verlijmd op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Little rowboat in the reflection of a tree", oil on canvas, glued on panel. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #342

    ‘Havenzicht’, olieverf op board, draagt een monogram en het jaartal 37.

    "Haven view", oil on board, bears a monogram and the year 37.
    No longer available
    Dim. 16 x 20.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #594
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    ‘Landschap’, olieverf op board, getekend V. De Groux met achteraan het opschrift ‘A Mademoiselle Alberta Solvay en souvenir d’un beau jour. Le Mardi 14 Février 1928.

    'Landscape', oil paint on board, signed V. De Groux with the inscription 'To Mademoiselle Alberta Solvay as a souvenir of a beautiful day. Tuesday, February 14, 1928.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #554
    P.J. Redouté

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” en “Rosier mousseux à fleurs doubles”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” and “Rosier mousseux à fleurs doubles”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #224
    R. Salme

    “Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #305
    Period: 1931

    Een geslepen spiegel in een zilverkleurig gepatineerde houten kader. 31-07-1931

    A cut mirror in a silver-coloured patinated wooden frame. 31-07-1931
    No longer available
    Dim. 88 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #54

    Een set van 2 kaders van Menen, een oude ingekleurde landkaart en een ingekleurde ets.

    A set of 2 frames from Menen, an old colored map and a colored etching.
    No longer available
    Dim. 42 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #5

    Een flamingo van meerkleurig porselein. Gemerkt Tay, made in Italy.

    A multicolored porcelain flamingo. Marked Tay, made in Italy.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #293

    Twee kleine iconen met de H. Maagd. Rusland, XIXde eeuw.

    Two small icons of the Virgin Mary. Russia, 19th century.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 & 9 x 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #525
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #563
    Fürstenberg

    Een 39-delig Duits porseleinen koffie-en theeservies met vergulde details, bestaande uit koffie-en theekan, suikerpot met herstelling aan deksel, melkkan, 11 tasjes & 12 schoteltjes, 12 bordjes. Bijgevoegd 2 schoteltjes en twee potjes in soortgelijke stijl.

    A 39-piece German porcelain coffee and tea set with gilt details, consisting of coffee and tea pot, sugar bowl with repaired damage to lid, milk jug, 11 cups and 12 saucers, and 12 plates. Includes 2 additional saucers and two pots in a similar style.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #479

    “Polderlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan monogram. Lichte verfschade.

    "Polder Landscape". A painting, oil on canvas. Monogram at the bottom. Minor paint damage.
    No longer available
    Dim. 43 x 59cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #439
    Dorothéa Tanning

    ‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.

    "The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 26 x 17.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167

    Een van 3 Keltisch bronzen bijlkoppen, waarvan 1 met dopsleutel, type Armoricaans. Vermoedelijk 1350 – 1150 v.Chr.

    One of three Celtic bronze axe heads, one of which has a spanner, Armorican type. Presumably 1350 - 1150 BC.
    No longer available
    Dim. 13cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #589

    “Portret van een oudere dame”. Een met houtskool gehoogde foto van een zwartgeklede dame. Onderaan gesigneerd.

    "Portrait of an older lady." A charcoal-enhanced photograph of a black-clad lady. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60,5 x 50,5cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #209

    Grote vergulde spiegel met een mooie kuif.

    Large gilded mirror with a beautiful crest.
    No longer available
    Dim. 183 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #8

    Een lot van 3 19e eeuwse porseleinen bekers, 2 met maritiem decor en opschrift Nieuport-Bains en 1 met een heilige.

    A lot of 3 19th-century porcelain cups, 2 with maritime decoration and inscription Nieuport-Bains, and 1 with a saint.
    No longer available
    Dim. H; 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #28

    Een Mid-Century koperen gegraveerd sierbord, verso gemerkt “dandarb kupo metall”. En een koperen kaarsenhouder, onderaan genummerd.

    A Mid-Century engraved copper decorative plate, marked "dandarb kupo metall" on the back. And a copper candle holder, numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø27 x Ø16cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More