Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Suske en Wiske: De vliegende aap”. Eerste druk, 1948. Compleet, maar in gelezen staat en met losse kaft.
“Suske en Wiske: De vliegende aap”. Eerste druk, 1948. Compleet, maar in gelezen staat en met losse kaft.
Willy Vandersteen

“Suske en Wiske: De vliegende aap”. Eerste druk, 1948. Compleet, maar in gelezen staat en met losse kaft.

”Suske & Wiske: De vliegende aap”. Première édition, 1948. Complet mais très usé et avec couverture détachée.
SKU: 1004180057.
Category: Strip.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #57
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Vandersteen

  • #308
    Willy Vandersteen

    “De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.

    ”De Rode Ridder”. Un lot de 100 albums.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #298
    Willy Vandersteen

    “De Rode Ridder”. Nummers 1 tem 106. We voegen er een uitgave van het Jommekes album no. 1 aan toe.

    ”De Rode Ridder”. Numéros 1-106. Nous ajoutons un album de Jommeke, numéro 1.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Similar lots by type

  • #68

    “’t jaar 2000”. Een Chromo-album, uitgegeven door Chocolat Aiglon. Met illustraties van Léon Goetgeluck. 1953.

    ”L’année 20003; Un album chromo, éditions Chocolat Aiglon. Avec des illustrations par Léon Goetgeluck. 1953.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #829

    Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout met twee laden.

    Petit meuble demi-lune en noyer ouvrant à deux tiroirs et avec tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. b: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een antiek Chinees geldstuk. Gemerkt onderaan.

    Pièce de monnaie chinois ancienne. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. b: 7 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #92
    Jozef Tilleux
    Period: 1896 - 1978

    “Spelende kinderen in het park”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Enfants jouant au parc”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #668

    Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.

    Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #297
    Magnet

    Een buste van gebronzeerd terracotta, achteraan gesigneerd en genummerd. Barstjes.

    Un buste en terre cuite bronze, signé à l’arrière et numéroté. Quelques brèches.
    No longer available
    Dim. H.56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #294
    Taf Wallet

    “Het strand te Sint-Idesbald”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    ”La plage, Sint-Idesbald”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.
    No longer available
    Dim. 44 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #721

    Een luchter met centrale coupe en vier lichtpunten. Koper en glas met albasten coupe. Twee appliques in koper met albasten coupes en glazen versieringen

    Lustre à coupe centrale et à quatre lumières. Cuivre et verre à coupe en albâtre. Ainsi que deux appliques aux coupes en albâtre et ornements en verre.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #505
    Swarovski

    “Crystal planet”. Een voorwerp van kleurloos en blauw kristal in de vorm van een vredesduif op een wereldbol. Een speciale millenniumuitgave uit 2000 naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Gemerkt. In originele doos.

    “Crystal planet”. Objet en cristal incolore et bleu en forme d’une colombe de la paix sur une globe. Edition spéciale “millenium” de 2000 d’après un modèle de Anton Hirzinger. Avec marque et dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #212
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “Man met paard en kar op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Homme avec cheval et chariot sur un chemin de forêt”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #760

    Een punchbowl en een grote vaas van geel en kleurloos kristal, versierd met een geslepen decor van bloemen. Gemerkt ‘Julia”. Punchlepel ontbreekt.

    Bol à punch et grand vase en cristal jaune et incolore, décorés de fleurs taillées. Marque “Julia”. Sans louche.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lanskoy.

    “Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Lanskoy.
    No longer available
    Dim. 56 x 34 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #129
    Belgische School

    “Watermolen”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw.

    ”Moulin à eau”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 26,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More