Other lots by Vandersteen
#308Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Een lot van 100 albums.
”De Rode Ridder”. Numéros 1-106. Nous ajoutons un album de Jommeke, numéro 1.No longer availableEstimate: € 100 / 120
#687Een jade pilaartje met een gesculpteerd landschapsdecor.
#236Een buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in naar de Antwerpse barok met twee paneeldeuren en twee laden in de gordel. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, figuren en druivenranken. Eén trekker manco.
Un buffet en chêne sculpté, style Renaissance, à deux portes panneau et deux tiroirs dans la ceinture. décoration de têtes de lions, figures et vignes. Une poignée de tiroir est manquante.No longer availableDim. 109 x 172 x 62 cmEstimate: € 350 / 500 -
#32“De rechtszaal”. Litho naar H. Daumier.
#95Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met cloisonné en met een textielarmband.
#214Hendon“Musicerend gezelschap en romantisch koppel”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Compagnie musicale et couple romantique”. Aquarelle sur papier. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#694Pablo Picasso“Musicerende naakten”. Litho. Gesigneerd in de plaat. Achteraan: 907 uitgave Euro Art 1975.
“Nus jouant de la musique”. Litho. Signée dans la planches. Au verso: “907 ed. Euro Art 1975”.No longer availableDim. 31 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Een maquette van een zeilschip.
#434“Abstracte compositie”. Aquarel op papier. Dubbelzijdig.
”Composition abstraite”. Aquarelle sur papier. Double-face.No longer availableDim. 40 x 29cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
#392Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.No longer availableDim. Ø 75 cmEstimate: € 40 / 50